یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲

سریال غلط‌های املایی ترامپ در توییتر

ترامپ

غلط‌های املایی رئیس جمهور آمریکا باز هم در فضای مجازی سروصدا به پا کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، این چندمین بار است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پست‌های توییتری خود مرتکب غلط املایی می‌شود. وی که علاقه بسیاری به توییتر دارد و حتی این علاقه مورد تمسخر رسانه‌ها و کاربران نیز قرار گرفته باز هم از نوشتن شکل صحیح یک کلمه بازماند.

ترامپ بعدازظهر روز جمعه خواستار بررسی و تحقیق در خصوص نانسی پلوسی، رهبر اقلیت مجلس آمریکا، و رابطه‌اش با روسیه شد و این موضوع را در توییتر نیز به اشتراک گذاشت اما در نوشتن کلمه hereby چند بار اشتباه کرد. وی در توییت اول نوشت: «من بدینوسیله درخواست می‌کنم که پس از شومر، تحقیقات درباره [نانسی] پلوسی و ارتباط نزدیک وی با روسیه و اظهارات دروغین‌اش انجام شود». اما در این پیام کلمه hereby را به اشتباه hearby نوشت.

ترامپ پس از اینکه متوجه اشتباه خود شد در صدد اصلاح این اشتباه برآمد اما مجددا آن را اشتباه تایپ کرد و نوشت hear by. این در حالی است که مابین این دو پیام پستی نیز منتشر و در آن از نظام آموزشی آمریکا انتقاد کرد و نوشت: "ما باید نظام آموزشی را اصلاح کنیم تا کودکان‌مان دوباره عظمت را به آمریکا بازگردانند". 

سریال غلط‌های املایی ترامپ در توییتر +تصاویرسریال غلط‌های املایی ترامپ در توییتر +تصاویر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.