یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹

دو نیم میلیون نفر از اماکن متبرکه مازندران بازدید کردند

مازندران

ساری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اسکان ۷ هزار نفرشب مسافر نوروزی در زائرسراها و سوئیت‌های بقاع متبرکه مازندران، گفت: از ۲۷ اسفند سال گذشته تاکنون ۲ میلیون و ۵ هزار نفر از اماکن مذهبی و بقاع متبرکه استان بازدید کردند

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام ستار علیزاده با اشاره به استقبال مسافران و گردشگران نوروزی از اماکن متبرکه استان، اظهار کرد: از ۲۷ اسفند سال گذشته تاکنون ۲ میلیون و ۵ هزار نفر از اماکن مذهبی و بقاع متبرکه مازندران بازدید کردند.

وی با بیان اینکه حضور در اماکن متبرکه و امام‌زادگان یکی از اولویت‌های مسافران و گردشگران نوروزی در مازندران به‌شمار می‌رود، افزود: همه‌روزه شاهد حضور پرشور مسافران و زائران بسیاری در بقاع متبرکه استان هستیم که این مسأله نشان دهنده ارادت و عشق مردم به خاندان اهل بیت است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به وجود یک‌هزار زائرسرا و سوئیت در اماکن متبرکه و امام‌زادگان استان، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۷ هزار نفرشب مسافر نوروزی در زائرسراها و سوئیت‌های بقاع متبرکه مازندران اسکان یافتند.

علیزاده با تأکید بر اینکه اوقاف آماده خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به گردشگران نوروزی است، ادامه داد: بقاع متبرکه و اماکن مذهبی استان ظرفیت بالایی برای رونق گردشگری مذهبی دارند.

وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری تا ۱۵ فروردین سال جاری در بقاع متبرکه مازندران ادامه دارد، گفت: تمامی برنامه‌های اوقاف در ایام نوروز مانند خیمه‌های معرفت در قالب طرح آرامش بهاری برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.