شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹

استقلال مراقب حاشیه سازی العین باشد

دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و العین امارات

پیشکسوت استقلال با تاکید بر اینکه تیم‌های عربی استاد جنگ روانی برای اتلاف وقت هستند، به بازیکنان استقلال توصیه کرد در دیدار رفت مراقب حاشیه سازی بازیکنان العین باشند.

به گزارش قدس آنلاین، شاهرخ بیانی با ابراز رضایت از عملکرد استقلال در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا گفت: آبی پوشان توانستند در مرحله گروهی، بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارند و به مرحله حذفی صعود کنند.

وی خاطر نشان کرد: مرحله حذفی سخت ترین بازی برای تمامی تیم های فوتبال است، استرس و فشار روانی باعث می شود تا روند بازی شکل همیشگی را نداشته و بازیکنان نتوانند بازی قابل قبولی ارائه کنند.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: العین حریف قدری برای استقلال خواهد بود. این تیم در خط حمله و هافبک عملکرد خوبی از خود در لیگ قهرمانان نشان داده است؛ خصوصا هافبک این تیم، «عمر عبدالرحمان»که بازی ساز و محور اصلی العین است. کادر فنی باید برای این بازیکن برنامه خاصی در نظر بگیرد تا عبدالرحمان نتواند مهاجمانش را در موقعیت گل قرار دهد.

بیانی درخصوص شرایط آبی پوشان نیز گفت: استقلال نیم فصل دوم لیگ را پرقدرت شروع کرد، توانست از میانه جدول در پایان لیگ خود را به نایب قهرمانی برساند و در لیگ قهرمانان هم با ارائه بازی های زیبا نتایج قابل قبولی کسب کند و با اقتدار به مرحله حذفی پای بگذارد. آبی پوشان مزد اعتماد به جوانان را گرفتند و اعتقاد دارم کارشناسان و هواداران فهیم فوتبال عملکرد استقلال را مثبت ارزیابی کنند.

پیشکسوت استقلال اظهار داشت: آبی پوشان باید در تهران با ارائه یک بازی منطقی و به دور از حاشیه خود را به حریف تحمیل کنند در اختیار گرفتن نبض بازی حاکم توپ و میدان شده و با داشتن مهاجمان فرصت طلبی که در اختیار دارند به گل دست پیدا کنند.

بیانی تاکید کرد: سالهاست که تیم های عربی در خانه حریف به دنبال جنجال و حاشیه سازی هستند و همیشه با این حربه موفق هم شده اند، به همین دلیل بازیکنان استقلال تنها تمرکزشان بر روی بازی باشد و اجازه ندهند حواشی این دیدار عملکردشان را زیر سوال ببرد.

وی درخصوص غیبت ابراهیمی، نورافکن و انصاری نیز گفت: هر سه بازیکن مهره های تاثیرگذاری هستند، خصوصا امید ابراهیمی که نقش مهمی در بازی های استقلال داشته و نبود او می تواند استقلال را دچار دردسر کند اما به نظر من آنقدر جوان با  انگیزه در استقلال وجود دارد که بتواند جای خالی این سه بازیکن را پر کند.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: دوشنبه تمام هواداران باید در ورزشگاه حضور داشته باشند و با حمایت از تیم باعث پیروزی آبی پوشان شوند تا این تیم بتواند با خیالی آسوده خود را برای دیدار برگشت آماده کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.