چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳

قلعه نویی: بازی با ازبکستان تاریخی است

امیر قلعه نویی

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: اطمینان دارم ورزشگاه آزادی روز دوشنبه برای حمایت از تیم ملی مملو از جمعیت خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، امیر قلعه نویی درباره دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان عنوان کرد: خوشحالم که تیم ملی در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته و توانسته نتایج خوبی بگیرد. عملکرد موفقیت آمیز تیم ملی در رقابت های نهایی مقدماتی جام جهانی هم فوتبال ما را در جایگاه خوبی در این مسابقات قرار داده و امیدوارم با تدابیر کی روش و تلاش بازیکنان بتوانیم مقابل ازبکستان هم با دست پر از زمین خارج شویم.

قلعه نویی در ادامه افزود: این مسابقه، یک بازی مهم و تاریخی است و امیدوارم کل ایران پشت تیم ملی باشند. هرچند نباید فراموش کنیم ازبکستان هم تیم باکیفیتی است و حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود.

وی افزود: حضور و حمایت مردم در دیدار دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی به طور حتم می تواند کمک زیادی به تیم ملی کند. همه دیدند که مردم در روز بازی چین چه استقبال جالب توجهی از تیم کشورشان داشتند و به طور حتم با حضور و همراهی آنها می توانیم جشن دومین صعود پیاپی به جام جهانی را بگیریم. من اطمینان دارم ورزشگاه آزادی روز دوشنبه مملو از جمعیت خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.