پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱

دور دوم پرونده مناقشه ایران و عربستان در CAS به پایان رسید/ مفاد جلسه؛ امکان برگزاری یک جلسه دیگر

دادگاه عالی ورزش CAS

پرونده مناقشه میزبانی باشگاه‌های ایران و عربستان که با عنوان میانجیگری در دادگاه عالی ورزش مطرح شده بود بعد از دو دور به پایان رسید.

به گزارش قدس آنلاین، دادگاه عالی ورزش CAS ظهر امروز به منظور میانجیگری بین کشورهای ایران و عربستان و با حضور نمایندگان فدراسیون‌های فوتبال دو کشور و وکلای آنها تشکیل جلسه داد که این جلسه دقایقی پیش بعد از دو دور به پایان رسید.

در این جلسه میانجیگری از ایران علیرضا اسدی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران به همراه امیر صدیقی وکیل حقوقی و یک وکیل سوئیسی حضور داشتند و از سوی مقابل نیز مسئولان فدراسیون عربستان با وکلای انگلیسی در جلسه حضور پیدا کردند تا طرفین به دفاع از مواضع خود بپردازند، هرچند که در این جلسه وکیل کنفدراسیون فوتبال آسیا که حکم این کنفدراسیون بازی‌های نمایندگان دو کشور در کشور ثالث برگزار شد نیز حضور داشت.

در پایان جلسه مقرر شد تا طبق ماده ۱۰ قانون دادگاه عالی ورزش مفاد این جلسه محرمانه باشد و طرفین از ارائه اطلاعات اعم از مفاد و توضیحات مربوط به آن منع شدند.

به نقل از فارس، بر همین اساس از راهروهای دادگاه CAS که جلسه امروز در آن برگزار شد خبر می‌رسد این احتمال وجود دارد که یک جلسه دیگر در آینده برگزار شود هرچند که احتمال برگزاری جلسات آتی منوط به مفاد جلسه و اقدامات در آینده خواهد بود.

پیش از این شنیده می‌شد در صورتی که طرفین امروز به توافق نمی‌رسیدند، باید پرونده در دادسرای CAS برگزار می‌شد که هنوز از این موضوع نیز خبری نیست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.