سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۴

مخفی کردن جسد برادر داخل گونی بعد از برادرکٌشی

دستگیر ی

مدتی قبل از قتل، متوجه شدیم برادرمان با یکی از هم‌ولایتی‌های ما که ۵۰ سال سن داشت، رابطه دارد، چند بار به برادرمان تذکر داده بودیم اما او رابطه با آن شخص را قطع نکرد و به حرفهای ما توجهی نداشت، ما نیز که می‌ترسیدم آبرویمان برود ...

به گزارش قدس آنلاین، ساعت یک بعدازظهر ششم مهر ماه سال جاری خبر کشف جسدی داخل یک گونی حوالی خیابان الغدیر شمالی پشت بازار آهن به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که دقایقی بعد بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل کشف جسد حاضر شدند.

تیم جنایی با حضور در صحنه جرم، با جسد مرد بیست و پنج ساله افغانستانی مواجه شدند که دست و پاهای وی بسته شده بود همچنین کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند حدود سه روز از مرگ مقتول می‌گذرد.

با شناسایی هویت مقتول، کارآگاهان برای تحقیقات از برادران مقتول راهی خانه وی شده و در مراحل ابتدایی تحقیقات به دو برادر مقتول مشکوک شدند.

دو برادر مقتول در همان ابتدای تحقیقات به قتل برادرشان اعتراف کردند و یکی از آنها در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مدتی قبل از قتل، متوجه شدیم برادرمان با یکی از هم‌ولایتی‌های ما که ۵۰ سال سن داشت، رابطه دارد، چند بار به برادرمان تذکر داده بودیم اما او رابطه با آن شخص را قطع نکرد و به حرفهای ما توجهی نداشت، ما نیز که می‌ترسیدم آبرویمان برود، تصمیم گرفتیم برادرمان را بکشیم.

وی ادامه داد: برادر ما از یکی از دوستانش طلب مالی داشت و همین موضوع بهترین بهانه برای کشاندن وی به محل قتل بود، ما نیز نزد دوست برادرمان رفته و از وی خواستیم با برادرمان تماس بگیرد و بگوید قصد دارد بدهی‌اش را پرداخت کند، او نیز تقاضای ما را پذیرفت و با برادرمان تماس گرفت و برای پرداخت بدهی‌ با او در انباری در بازار آهن قرار گذاشت.

وی در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: زمانیکه برادرمان به بازار آهن آمد، ما آنجا نبودیم و پس از رفتن دوست برادرمان به آنجا رفته، دست و پای برادرمان را بستیم و با دستمال خفه‌اش کردیم، در نهایت نیز جسد او را داخل گونی گذاشته و حوالی محل قتل در آنجا رها کردیم.

با اعتراف دو برادر به برادرکُشی، بازپرس امور جنایی تهران دستور بازداشت موقت آنها را صادر کرد و هر دو متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.