شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶

در پیامی؛

باقری ازمواضع امیر موسوی در خصوص تحکیم همدلی ارتش و سپاه تقدیرکرد

اللواء باقري

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به فرمانده کل ارتش از مواضع مقتدرانه امیر موسوی در خصوص تحکیم همدلی و وحدت بین ارتش و سپاه پاسداران تقدیر کرد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار سرلشکر پاسدار محمدباقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از مواضع مقتدرانه امیر موسوی در خصوص تحکیم همدلی و وحدت بین ارتش و سپاه پاسداران و برگزاری شایسته مراسم دانش آموختگی دانشگاه های افسری ارتش تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام سرلشگر باقری بدین شرح است:

بسمه تعالی

امیر سرافراز ارتش اسلام سرلشکر ستاد سید عبدالرحیم موسوی  

فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران  

مواضع حکیمانه و مقتدرانه و همراه با بصیرت انقلابی جنابعالی از بدو تصدی فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص تحکیم همدلی و وحدت بین ارتش و سپاه پاسداران، بار دیگر دوستان جمهوری اسلامی را به تحسین و دشمنان را به نا امیدی از پیگیری اهداف خصمانه وا داشت .

تاکید بر این نکته که ارتش دست در دست سپاه تا فرو ریزی پایه های سلطه و پایان عمر رژیم صهیونیستی پیش خواهد رفت، از جمله مصادیق آیه شریفه «واعدوا لهم مااستطعتم من قوه» بود که به شکل مناسب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع) و در محضر مبارک فرمانده معظم کل قوا بیان شد.

گرچه بهترین پاداش ها برای انسان مخلص، خشنودی و رضای پروردگار حق تعالی است، لیکن به مصداق حدیث شریف رضوی «من لم یشکر المنعم من المخلوقین، لم یشکر الله عزوجل» بدین وسیله مراتب قدر دانی و سپاس خود را در اتخاذ این مواضع که نمایشی از «ید واحده» می باشد، اعلام می دارم.

از خداوند قادر متعال دوام عزت جنابعالی و توفیق آحاد رزمندگان دلاور ارتش جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت فرماندهی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) آرزومندم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  
سرلشکر پاسدار محمد باقری

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.