دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸

سامانه پیامکی تخلف رانندگی در کرج راه اندازی می شود

جرایم رانندگی

کرج- سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه بیش از ۱۰ دستگاه دوربین نظارتی ثبت تخلف در سطح شهر نصب شده است، گفت: به زودی سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف با همکاری پلیس راهور در این کلانشهر راه اندازی می شود.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد حاجی جعفری اظهار کرد: در یک ماه گذشته، با استقرار عوامل پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، بیش از ۷ هزار تخلف رانندگی توسط دوربین های نظارتی ثبت شده است و متخلفان از سوی پلیس اعمال قانون شده اند.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک افزود: ۵۴ دستگاه دوربین نظارتی در نقاط حساس و پرترافیک شهر نصب شده اند و در یک ماه گذشته سال جاری نیز، ۸ دستگاه دوربین نظارت تصویری با قابلیت تصویربرداری ۳۶۰ درجه به مجموعه دوربین های نظارتی مجموعه افزوده شده است.

حاجی جعفری بیان کرد: پیرو برنامه ریزی های صورت گرفته، دوربین نظارتی ثبت تخلفات رانندگی تا آخر دی ماه سال ۹۶ به تعداد ۶۰ دستگاه می رسند و محدوده های بیشتری در سطح شهر را پوشش می دهند.

این مسئول خاطر نشان کرد: سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف، در روزهای آینده راه اندازی می شود و سازوکار اجرایی آن با همکاری پلیس راهور در حال انجام می باشد.

وی یادآورشد: شهروندان برای اطلاع از جرائم خود می توانند از طریق سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ و یا سایت www.rahvar۱۲۰.ir استعلام لازم را به دست آورند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.