یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۱

هفته بیست و پنجم لالیگا؛

بارسلونا با ۶ گل خیرونا را در هم شکست/ مربع جدید آبی اناری‌ها خوش درخشید

دیدار تیم های فوتبال بارسلونا و خیرونا

تیم فوتبال بارسلونا در دیدار خانگی برابر خیرونا به بردی قاطعانه دست یافت تا جایگاه خود را در صدر جدول لالیگا مستحکم تر کند.

به گزارش قدس آنلاین، تیم فوتبال بارسلونا شنبه شب در ادامه هفته بیست و پنجم رقابتهای لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف خیرونا رفت و برابر این تیم پیروزی ۶ بر یک را رقم زد.

در این بازی برای ابتدا تیم خیرونا در دقیقه ۳ روی اشتباه مدافعان بارسلونا دروازه تراشتگن را باز کرد اما بعد از آن بود که بارسلونا واکنش تندی به این گل نشان داد.

لوئیس سوارز خیلی زود و در دقیقه ۵ روی پاس لیونل مسی کار را به تساوی کشاند. در دقیقه ۳۰ لیونل مسی روی یک حرکت عرضی گل دوم میزبان را به ثمر رساند. مسی در دقیقه ۳۷ با ضربه کاشته دیدنی خود بار دیگر گلزنی کرد.

این پایان کار نبود و در دقیقه ۴۴ روی حرکت مسی و پاس او به کوتینیو و در نهایت پاس عرضی ستاره برزیلی برای سوارز منجر به گل چهارم آبی اناریها شد.

بارسلونا نیمه دوم را نیز توفانی شروع کرد و فرصت های زیادی را خلق کرد. بعد از اینکه یک بار سوارز تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد کوتینیو با شوت دیدنی خود گل پنجم میزبان را به ثمر رساند. این گل در دقیقه ۶۶ بدست آمد. در ادامه دروازه بان خیرونا به شکلی استثنایی ضربه کاشته مسی را دفع کرد.

بارسلونا در دقیقه ۷۷ به گل ششم خود رسید. عثمان دمبله که در این بازی از ابتدا به میدان رفته بود با پاس عرضی خود زمینه هت تریک لوئیس سوارز را فراهم کرد.

بارسلونا که با مربع تهاجمی مسی، سوارز، کوتینیو و دمبله به میدان رفته بود با این برد جمع امتیازات خود را به عدد ۶۵ رساند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.