شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

نبیل معلول: از رکورد تیم ایران بی خبر بودم/ بازی خوبی را در شرایط جوی بد ارایه کردیم

نبیل معلول

سرمربی تیم ملی فوتبال تونس بعد از پیروزی مقابل ایران گفت: از رکورد ایران بی خبر بودم و از این برد خوشحالم.

به گزارش قدس آنلاین، تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی تونس رفت که در پایان این دیدار با یک گل به خودی که توسط میلاد محمدی وارد دروازه بیرانوند خورد شکست خورد تا طلسم نباختن تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از ۳۷۱ روز شکسته شود.

نبیل معلول، سرمربی تیم ملی تونس پس از این برد گفت: علی رغم اینکه در بازی مقابل ایران شرایط جوی خوبی وجود نداشت و باران شدیدی می آمد اما ما بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم. از سطح بازی که تیم ملی تونس از خود در این بازی ارائه داد خوشحال شدم. بازیکنان روحیه عالی داشتند. از این خوشحالم که در ترکیب تیم ملی تونس ۴ بازیکن برای اولین بار برای تونس بازی می کردند و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

وی افزود: هماهنگی بازیکنان جدید به این سرعت من را به وجد آورده بود و باید از بازیکنان قدیمی تشکر کنم که به بازیکنان جدید کمک کردند.  از درخشش فاروق بن مصطفی گلر تیم خیلی خوشحال شدم. او مقابل ایران بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و او مستحق اعتماد است.

سرمربی تونس در پایان گفت: تمام بازیکنان مقابل ایران علمکرد خوبی داشتند. مطمئن هستیم که با اضافه شدن یوسف المساکنی به تیم قبل از جام جهانی روسیه به بهترین حالت مان خواهیم رسید. قبل از پایان بازی نمی دانستم که ایران از ماه مارس ۲۰۱۵ نباخته است و با اطلاع پیدا کردن از این رکورد پیروزی مان مقابل تیم قدرتمند و مهم روحیه ما را بالا برد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.