سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۶

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با «قدس آنلاین»:

نمایش ضد ایرانی نتانیاهو،توطئه پشت پرده بین اسرائیل و آمریکاست

مینا افرازه

احمد امیر آبادی

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته‌ای کشورمان، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی و مقامات آن اولین باری نیست که این نمایش سیرک را راه انداخته‌اند و یکبار هم در مجمع عمومی سازمان ملل نقاشی ای را برای طرح مواضع ضد ایرانی خود به نمایش گذاشتند.

قدس آنلاین - عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته‌ای کشورمان، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی و مقامات آن اولین باری نیست که این نمایش سیرک را راه انداخته‌اند و یکبار هم در مجمع عمومی سازمان ملل نقاشی ای را برای طرح مواضع ضد ایرانی خود به نمایش گذاشتند.

احمد امیر آبادی فراهانی همچنین تصریح کرد: اسرائیلی‌ها درحالی‌که شاهد پیروزی‌های به دست آمده ایران هستند و اقتدار ما را در منطقه می‌بینند، برای منحرف کردن افکار عمومی دنیا و ایجاد موج دشمنی‌ها علیه کشورمان به این قبیل اقدامات دست می‌زنند. البته از طرفی هم این جو سازی‌ها و تبلیغات منفی ضد ایران، توطئه‌های پشت پرده‌ای است که آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی درباره برجام و وادار کردن ما به پذیرش شروط آنها بین خود به راه انداخته‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و اروپایی‌ها به تعهدات خود در توافق برجام عمل نکردند و این توطئه‌ها را به پا می‌کنند تا افکار عمومی را از توجه به نقض عهدهای خود منحرف و سرگرم این حاشیه‌ها کنند. آمریکا باید پاسخگوی تعهدات خود در قبال ایران باشد و به این دولت نامشروع دست نشانده خود بگوید که این اقدامات نمایشی دردی را دوا نخواهد کرد و اعتبار از بین رفته آنها را برنمی‌گرداند.

امیر آبادی افزود: جمهوری اسلامی ایران از زمانی که وارد هر معاهده بین المللی شده بطور کامل به آن عمل کرده و متعهد است. امروز مقامات اسرائیلی با این اظهارات درصددند تا شکست‌هایی که در رابطه با هدف ایجاد گروه‌های تروریستی همچون داعش و رواج آن در دیگر نقاط خاورمیانه را متحمل شده‌اند، جبران کنند زیرا نیروهای مقاومت با راهنمایی‌های ایران توانستند به پیروزی‌های بزرگی دست یابند و این مهمل بافی‌های اسرائیل چیزی جز دست و پا زدن برای جبران گذشته وآبروی از دست رفته آنها نیست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.