شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲

جزئیات کیفیت انواع خودروهای داخلی در فروردین ماه ۹۷+ جدول

تولید خودروهای داخلی

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جزئیات کیفیت انواع خودروهای داخلی در فروردین ماه ۹۷ را اعلام کرد.

به گزارش قدس آنلاین، براساس آمار در فروردین ماه ۱۳۹۷ تعداد ۴۰۲۱۸ دستگاه خودرو تولید شده است که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل ۳۷ مدل خودرو در گروه سبک و ۳ مدل در گروه سنگین  است.

آنطور که در گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران آمده در بخش وانت در سطح قیمتی ۲، خودروی وانت تندر با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

در بخش سواری هم در سطح قیمتی ۱ خودروهای نیومزدا ۳، گرند ویتارا و پژو ۲۰۰۸ در سطح قیمتی ۲ خودروهای کیا سراتو و هیوندای i۲۰ ، در سطح قیمتی ۳، خودروی آسا B۳۰ و در سطح قیمتی ۴، تندر۹۰ پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، رنو ساندرو و پارس تندر با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

در بخش باری نیز خودروهای کامیونت ایسوزو NPR۷۵K، کامیون ولوو FMX۴۶۰ (کمپرسی) و کشنده ولوو FH۵۰۰، با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

جزئیات کیفیت انواع خودروهای داخلی در فروردین ماه به شرح زیر است:

  

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.