پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:

تحقق پروژه های آموزش و پرورش را مدیون حمایت خیرین مدرسه ساز هستیم

مدرسه

قزوین_ مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: خیرین مدرسه ساز توانسته اند حمایت مالی به مبلغ ۵۰ میلیارد تومان را داشته باشند و اگر این حمایت ها نبود امکان جمع آوری بسیاری از پروژه های آموزش و پرورش استان محقق نمی شد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، سالار قاسمی صبح روز پنج شنبه در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان قزوین در دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز به عنوان آینده سازان کشور هستند که باید زیرساخت های لازم برای آنها فراهم شود.

وی با اشاره به سابقه مدرسه سازی در استان قزوین افزود: مدارس خیریه از جمله مدرسه دیانت در صد سال گذشته در این استان ساخته شده است و استان قزوین تاریخ دیرینه در مدرسه سازی را دارد که باید به این سوابق و ظرفیت ها افتخار کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: خیرین مدرسه ساز توانسته اند حمایت مالی به مبلغ ۵۰ میلیارد تومان را داشته باشند و اگر این حمایت ها نبود امکان جمع آوری بسیاری از پروژه های آموزش و پرورش استان محقق نمی شد؛ امروز تمام پروژه های مدارس استان قزوین را با کمک خیرین توانسته ایم جمع آوری کنیم.

قاسمی گفت: خیرین نیت پاک را دارند و توانسته اند در راه خیر قدم بگذارند و به نیابت از ۲۳۰ هزار دانش آموز و ۱۳ هزار معلم استان از این خیرین تقدیر می کنیم و امیدواریم با کمک آنها اقدامات ارزشمندی را انجام دهیم.

در ادامه این جشنواره رییس مجمع نمایندگان مجلس استان قزوین گفت: فعالیت خیر به عنوان فعالیت دینی و پسندیده، امری ارزشمند محسوب می شود.

بهمن طاهرخانی عنوان کرد: پیامبر بیان می کند که : «اگر اراده کرده اید کار خیری را انجام دهید در تسریع آن تلاش کنید»؛ خیرین استان قزوین به خوبی توانسته اند به این امر دست یابند.

وی اضافه کرد: در شرایط استعمار دنیا، حضور خیرین مدرسه ساز در این عرصه یک امر مهمی است که می توانند نقش آفرینی کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.