پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹

با صدور پیامی مشترک از سوی نماینده ولی فقیه در قزوین و استاندار صورت گرفت

دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

بیانیه

قزوین_ آیت‌الله عابدینی در پیام مشترکی با استاندار قزوین از عموم مردم شریف استان قزوین جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به‌عمل آوردند.

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله عابدینی در پیام مشترکی با عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین از عموم مردم شریف استان قزوین برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به‌ عمل آوردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ وَالَّذِینَ أَشْرَکُوا (مائده/۸۲)

مسلماً یهودیان و کسانی را که شرک ورزیده‌اند، دشمن‌ترین مردم نسبت به مؤمنان خواهی یافت.

ابتکار هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز قدس نه یک نامگذاری صرف که بیشتر یک جریان‌سازی فرهنگی- سیاسی و ترسیم راهبردی سرنوشت‌ساز در روند مقاومت اسلامی و طراحی جبهه ضدسلطه در جهان است.

این حرکت بدون تردید نشانه تدبیر و دوراندیشی امام راحل عظیم الشان(ره) در حمایت از ملت مظلوم ،آزاده و مقاوم فلسطین است تا برای همیشه فریاد وحدت و همدلی جهان اسلام است و خروش یکپارچه امت اسلامی علیه ظلم و بیداد در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند و فراموش نکنند که بیت‌المقدس پاره تن اسلام است.

روز جهانی قدس، روز پایمردی و ایستادگی در برابر زورگویان است؛ روزی که نماد حرّیت، عدالت طلبی، ظلم‌ستیزی، وحدت و همدلی جهان اسلام است، تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد پرچم عدالت‌طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده‌خواهان بکشند.

اینجانبان ضمن اعلام خشم و انزجار از رژیم منفور صهیونیستی، از عموم مردم شریف، متدین و ولایتمدار استان قزوین دعوت می‌کنیم همچون سنوات گذشته باحضور یکپارچه و پر شور خود ضمن حمایت بی‌دریغ از مبارزات ملت مظلوم فلسطین و محکوم کردن اقدام وقیحانه و خودسرانه انتخاب بیت‌المقدس بعنوان پایتخت رژیم سفاک و ددمنش صهیونیستی بر خط مستقیم ایستادگی و مقاومت به‌عنوان تنها راه حل مساله فلسطین پافشاری کنند و بار دیگر وحدت و قدرت اسلامی و ایرانی خود را در معرض دید و نمایش جهانیان قرار دهند.

عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین

عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین».

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.