شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴

به دلیل حضور باشکوه مردم در راهپیمایی صورت پذیرفت:

پیام تقدیر استاندارخراسان رضوی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

رشیدیان

قدس انلاین : استاندار خراسان رضوی در پیامی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد.

 علی رضا رشیدیان در پیامی از حضور گسترده و آگاهانه مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس و تاکید دوباره بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین قدردانی کرد.

 علیرضا رشیدیان در این پیام تصریح کرد : فریاد انزجار و خشم مردم استان همپای ملت ایران و مسلمانان و آزادگان جهان در روز قدس امسال بیش از هر زمان دیگری پایه‌های سست بنای عنکبوتی رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد.
وی عنوان کرد : مردم ما با هوشیاری و بیداری در موقعیت های حساس همواره بر انسجام و حضور متحد خود افزوده است و اینبار نیز با  خروشی عظیم و انقلابی بار دیگر بر زنده بودن آرمان آزادی فلسطین و ایستادگی و حمایت خود از قدس شریف تاکید کرد.

وی گفت : مردم با حضور گسترده خود در روز قدس بار دیگر به دشمنان و بدخواهان نشان دادند که تحت لوای رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری برای حفظ و تداوم ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی و امام (ره) و شهدا همچنان مستحکم ایستاده اند و هیچ فشار و تحریمی نمی تواند لحظه ای خلل در اراده آهنین و حضور و پشتیبانی این ملت آگاه، از مردم مورد ظلم جهان ایجاد کند.  

وی افزود : ملت ما با تبعیت از آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حفظ این یادگار مانا در تاریخ این نظام و سرزمین تا آزادی ملت فلسطین و قدس شریف این حضور آگاهانه همراه با انزجار و نفرت از رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین را فریاد می زند چونان که طی حدود چهاردهه گذشته از زمان بنیانگذاری روز قدس تا امروز در این مراسم همواره حضوری باشکوه داشته و  آیین امسال نمود حماسی دیگری از این عزم و اراده در لبیک به آرمانهای انسانی،دینی و انقلابی همراهی با ملت فلسطین بود. 

وی تصریح کرد :اینجانب به نمایندگی از دولت تدبیر و امید، بر خود لازم می دانم از حماسه حضور آگاهانه و هوشیارانه مردم استان در این مراسم قدردانی کنم و به طور قطع با تداوم اتحاد و همدلی روند رشد و توسعه کشور همراه با گسترش تعاملات و حمایت از مسلمانان و مردم تحت ستم استکبار جهانی و صهیونیسم ، بزودی دنیائی بهتر و آبادتر و پر از صلح و دوستی و عدالت و آزادی را شاهد خواهیم بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.