دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱

سپردن کارها به نااهلان از آسیب هایی است که انقلاب را تهدید می کند

حجت الاسلام نکونام

شهرکرد-نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: این نااهلان اهلیت مسئولیت‌پذیری، نگاه انقلابی و متعهدانه ندارند و نگاه حزبی، جناحی، مقام‌طلبانه و فرصت‌طلبانه دارند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در گردهمایی فعالان مردمی و نخبگان فرهنگی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه امروز یک جهاد عظیم در جامعه صورت گرفته است، اظهار کرد: نگاه به آسیب‌های انقلاب باید به صورت مستمر کاملاً تحلیل‌گرانه باشد.

وی با بیان اینکه امروزه دنیاگرایی‌ها دامن انقلاب را گرفته است، افزود: اختلاف‌ها و چند قطبی شدن جامعه از آسیب‌های مهمی در جامعه است که بهره‌مندی دشمن و آسیب انقلاب را در پی دارد.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه نوع نگاه به محتوای انقلاب از آسیب‌های دیگر انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: متأسفانه نگاه به بیرون روحیه یأس، ضعف و سستی را در پی دارد.

حجت الاسلام نکونام سپردن کارها به نااهلان را از دیگر آسیب‌های انقلاب عنوان کرد و ادامه داد: این نااهلان اهلیت مسئولیت‌پذیری، نگاه انقلابی و متعهدانه ندارند و نگاه حزبی، جناحی، مقام‌طلبانه و فرصت‌طلبانه دارند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انقلابی ماندن از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، گفت: انقلابی‌ بودن یعنی متعهد و پر دغدغه بودن نسبت به آنچه امام راحل  پیش پای ما گذاشت و مقام معظم رهبری آن را دنبال می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.