یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر استان البرز

تعاوني

کرج- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر در این استان از تاریخ ۲۴ خرداد لغایت ۱۶ تیرماه سالجاری خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان البرز، اسماعیل خلیلی در خصوص اهداف این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در کل کشور، با حضور مقامات برجسته کشوری، تعاونگران، پیشکسوتان و مدیران ارشد بخش تعاونی در شهریور ماه سال ۱۳۹۷برگزار خواهد شد.

وی در خصوص نحوه ثبت نام تعاونگران استان در این دوره از جشنواره تعاونیهای برتر بیان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند از ۲۴ خردادماه جاری تا ۱۶ تیرماه سالجاری با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.taavonibartar.ir  ثبت نام نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ادامه داد: در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر، گرایش صنایع دستی نیز به مجموعه گرایش های شغلی تعاونی ها اضافه شده است.

خلیلی  تصریح کرد: هدف از انتخاب تعاونی‌های برتر، دستیابی به توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه، معرفی توانمندی های بخش تعاون به اقشار مختلف جامعه و مسئولان، ارج نهادن به زحمات تلاشگران بخش تعاون و ارتقای جایگاه و اهمیت تعاون و مشارکت در جامعه است.

وی تصریح کرد: ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاون، تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف، معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی برای بهره‌گیری سایر تعاونی‌ها از روش‌ها، دستورالعمل‌ها و ابزارهای مدیریتی، تولیدی و نمونه های موفق با هدف تقویت وضعیت خود و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از دیگر اهداف این جشنواره است.

گفتنی است جشنواره تعاونگران برتر استان البرز هر ساله در شهریورماه و درهفته تعاون برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.