چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳

سرپرست شهرداری کرج:

بدهی های بانکی شهرداری کرج به مرز بحران رسیده است

سرپرست شهرداری کرج

کرج - سرپرست شهرداری کرج گفت: بدهی شهرداری به بانک شهر به ۶۱۰ میلیارد تومان رسیده است و در صورتی که این بدهی زودتر تسویه نشود، مدیریت شهری با بحران روبرو خواهد شد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، محمدرضا احمدی نژاد صبح امروز چهارشنبه درهفتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به دریافت تسهیلات ۵۵۰ میلیارد تومانی شهرداری کرج از بانک شهر در دوره چهارم شورا افزود: در حال حاضر بدهی شهرداری به بانک شهر ۶۱۰ میلیارد تومان رسیده است و در صورتی که این بدهی زودترتسویه نشود، زیان آور خواهد بود.

سرپرست شهرداری کرج با بیان اینکه به منظور صاف کردن بدهی های بانک شهر، تفاهم نامه ای تنظیم و به شورا ارسال شده است، گفت: در صورت افزایش تعاملات می توانیم شهرداری را از این بحران نجات دهیم.

وی به برگزاری جلسه ای با بانک شهر تهران طی هفته آینده به منظور تعاملات سازنده اشاره کرد و گفت: شهرداری تمام تلاش خود را برای خروج شهرداری از بحران اقتصادی پیش آمده انجام خواهد داد.

احمدی نژاد در خصوص حادثه بازارچه منطقه ۴۵ متری گلشهر اظهار کرد: دستورات وبرنامه هایی برای ساماندهی دست فروشان از سوی دستگاه ها تدوین شد که در عمل اتفاق نیفتاد و شهرداری نباید در این خصوص اقدام می کرد.

وی افزود: قرار بر این بود ۲۶۰ دست فروش در این مکان جانمایی شوند ولی ۸۰۰ دستفروش در این مکان قرار گرفتند این در حالی است تمام استانداردها و زیر ساخت های مورد نیاز این فضا در زمان بهره برداری پیش بینی نشده بود.

سرپرست شهرداری کرج ادامه داد: قراردادی بین فروشندگان و مالک تا ۱۵ اردیبهشت سال جاری منعقد شده بود که پس از اتمام آن  فروشندگان اقدام به تخلیه محل نکردند و مالک زمین نیز راضی به حضور دستفروشان نبود.

احمدی نژاد در خصوص سایر تذکرات اعضا شورا گفت: لیست املاک و لیست بدهکاران به شهرداری به زودی تکمیل و به شورای شهر ارائه خواهد شد.

وی در پایان در خصوص اصلاح و ساماندهی نیوجرسی ها و مباحث مربوط به حمل و نقل و ترافیک نیز گفت: در این زمینه با پلیس راهور در حال بحث و بررسی هستیم و به زودی عملکرد شهرداری در این خصوص نیز تبیین می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.