چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹

رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم اعلام کرد:

ترابری مسافر در بنادر قشم به مرز 4.2 میلیون نفر – سفر رسید

ترابری مسافر در بنادر قشم

بندرعباس ـ رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم از تخلیه و بارگیری بیش از 1.7 میلیون تن انواع کالا نفتی و غیر نفتی و ترابری 4.2 میلیون نفر – سفر در بنادر جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس طی سه ماهه اخیر خبر داد.

 به گزارش  قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، " علی اشتری " رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم ضمن تشریح آمار عملکرد بنادر قشم طی دوره زمانی سه ماهه نخست سال 97 اظهار داشت: طی این مدت، یک میلیون و 714 هزار و 743 تن  انواع کالاهای نفتی و غیر نفتی در این بندر تخلیه و بارگیری شد .

وی افزود: از این رقم یک میلیون و 688 هزار 413 تن مربوط به کالای غیر نفتی و 26 هزار و 330 تن به فرآورده های نفتی اختصاص دارد .

رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم از صادرات و واردات حدود 73 هزارو 466 تن کالای غیر نفتی در بنادر این جزیره طی مدت یاد شده سخن به میان آورد و افزود : از ابتدای سال جاری تاکنون 35 هزارو 843 تن کالای صادراتی و 37هزار و 623 تن محموله وارداتی طی این مدت صورت گرفت .

اشتری حجم عملیات کاپوتاژ کالاهای غیر نفتی در بنادر این جزیره را بالغ بر 1.6میلیون تن اعلام کرد و با اشاره به کارنامه فعالیت های مسافری در جزیره قشم افزود:  ترابری چهار میلیون و 182 هزار و 591 نفر – سفر در بنادر مسافری قشم به ثبت رسید .

وی با اعلام این مطلب که طی این مدت 2 هزار و 478  TEU کانتینر در بنادر بهمن و کاوه تخلیه و بارگیری شد همچنین از ترابری 767 هزار و534 دستگاه خودرو از طریق بنادر لافت و پهل در جزیره قشم خبر داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.