دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶

ماجرای مشکوک مرگ همزمان یک خواهر و برادر

ماتادون

قدس آنلاین: مرگ همزمان خواهر و برادر مجردی که در یک منزل مسکونی اجاره‌ای زندگی می‌کردند، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

به گزارش قدس آنلاین حدود ساعت ۶ بعدازظهر روز گذشته، زنگ تلفن پلیس ۱۱۰ مشهد به صدا درآمد و بدین ترتیب ماجرای مرگ مشکوک یک خواهر و برادر در بی سیم‌های پلیس پیچید.

دقایقی بعد نیروهای انتظامی با تایید درستی خبر و حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند. با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد در محله نظام دوست مشهد (بولوار طبرسی شمالی) تحقیقات در این باره آغاز شد. جسد یک خواهر و برادر که بین ۴۵ تا ۵۰ سال داشتند و تاکنون ازدواج نکرده بودند، در کف اتاق اجاره‌ای منزل نقلی افتاده بود. پزشکی قانونی درحالی مرگ این خواهر و برادر را همزمان تشخیص داد که هیچ گونه آثار ظاهری ناشی از ایراد ضرب و جرح روی پیکر آنان نمایان نبود.

با وجود این، مرگ همزمان آن ها، فرضیه جنایی را رقم زد و قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، دستورات ویژه‌ای را برای بررسی دقیق ماجرا صادر کرد.   این درحالی بود که شیشه‌های متادون (داروی ترک اعتیاد) در منزل آن‌ها کشف شد. همچنین فرضیه خودکشی نیز در حالی کم رنگ شده است که طبق تحقیقات مقدماتی و میدانی مقام قضایی، این خواهر و برادر مشکلات حادی نداشتند و هر دو نفر آن‌ها از مستمری برخوردار بودند.

بنابر این گزارش ، با انتقال اجساد این خواهر و برادر به پزشکی قانونی، بررسی‌ها درباره علت اصلی مرگ آن‌ها در حالی آغاز شد که موضوع مرگ همزمان، این پرونده را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.