یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹

وقتی آژانس‌های مسافرتی از تعهدات سرباز می‌زنند

سرگردانی مسافران مشهد در ترکیه

آژانس گردشگری

قدس انلاین : برخی از آژانس‌های مسافرتی خدماتی که در کشور مقصد ارائه می‌کنند با خدماتی که در زمان تهیه بلیت صورت می‌گیرد تناقض دارد.

برخی از آژانس‌های مسافرتی نسبت به تعهداتی که در قبال مسافران خود دارند پاسخگو نیستند و بعضا خدماتی که در کشور مقصد ارائه می‌کنند با خدماتی که در زمان تهیه بلیت صورت می‌گیرد تناقض دارد.

در جدیدترین نمونه این اتفاقات مسافرانی که با پرواز مشهد به سمت ترکیه رفته‌اند در این کشور دچار مشکل شده و عملا خدمات تعهد شده آژانس مسافرتی در کشور مقصد به آنها ارائه نشده است.

یکی از مسافران این آژانس در مشهد می‌گوید: خانواده‌ام برای مسائل درمانی به ترکیه رفته‌اند اما در هنگام ورود به این کشور و فرودگاه عملا هیچ لیدری به استقبال و سراغ آنها نیامده است در حالی که آژانس تعهد داده که این اتفاق رخ دهد و بابت این خدمت خود پول نیز دریافت کرده است.

وی ادامه می‌دهد: مشکل دیگر در بحث اسکان بوده که عملا خانواده بنده حدود یک روز را در ترکیه رها شده بودند و جایی برای استقرار نداشتند و مکانی که از سوی آژانس برای آنها رزرو شده زمانی که به هتل مراجعه کرده‌اند عنوان شده که جا نداریم و جا رزرو نشده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.