پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۳۱

1

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳میلیون و ۸۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۹۵هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین ، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۴۵۱ هزار تومان معامله شد.

 در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۹۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۹۵ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۱۹۳.۶ دلار معامله می‌شود.

قیمت‌های سکه در معاملات امروز نسبت به روز گذشته افزایشی بوده است.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا ۱۵ مردادماه نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کرد ولی از ۱۶ مردادماه مجدداً در قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی شد.

امروز در بازار آزاد دلار با قیمت ۱۰ هزار و ۵۸۰ تومان، هر یورو ۱۲ هزار و ۲۳۸ تومان و هر پوند با ارزش ۱۳ هزار و ۶۴۵ تومان ودرهم امارات ۲۸۸۰ تومان دادوستد می‌شد.

منبع: تسنیم 

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.