جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴

چوخه کاران برتر خراسان رضوی معرفی شدند

مسابقات کشتی با چوخه شهرستان جوین

مسابقات کشتی با چوخه خراسان رضوی به مناسبت بزرگداشت عید غدیر روز پنجشنبه در محل گود کشتی امام رضا (ع) منطقه فردوسی مشهد برگزار و چوخه کاران برتر معرفی شدند.

به گزارش قدس انلاین ، رئیس هیات کشتی با چوخه سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: مسابقات کشتی با چوخه استان با شرکت 159 چوخه کار و حدود 6 هزار تماشاگر به مدت یک روز برگزار شد.

مجید خدیوی گلستانی افزود: در این مسابقات در وزن اول امیر جعفرزاده از چناران و کامران رستمی از مشهد و در وزن دوم خسرو رحیمی از مشهد و حسن عباسپور از فاروج با هم مساوی شدند.
وی اظهارداشت: در وزن سوم محمد دهقان از مشهد بر علی شکفته از چناران غلبه کرد و در وزن چهارم علی محمد عاشوری از مشهد با سید محمد آرام از شیروان به تساوی رسیدند.
وی گفت: حجت رهنما از قوچان و احمد یزدان پناه از کلات هم در وزن پنجم مساوی شدند.
خدیوی گلستانی افزود: در وزن ششم هم سعید حسینی از تربت جام موفق شد جواد خلج از مشهد را شکست دهد و در بخش پیشکسوتان هم جواد کدخدا موفق شد بر محمد عبداللهی غلبه کند.
در پایان این مسابقات به برندگان هر وزن جوایز نقدی و لوازم خانگی اهدا شد.
رئیس هیات کشتی با چوخه سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی اظهار داشت: مسابقات کشتی با چوخه با همکاری سپاه امام رضا (ع)، سپاه ناحیه بلال مشهد و هیات امنای گود فردوسی برگزار شد.
خدیوی گلستانی با بیان اینکه کشتی آزاد، فرنگی و آلیش در کنار رشته کوراش، جودو و کبدی هر کدام به نوعی از کشتی چوخه تغذیه می کنند افزود: 18 گود کشتی با چوخه در مشهد و شهرستانهای خراسان رضوی با حضور بیش از هزار و 200 چوخه کار فعالیت دارد.

منبع : ایرنا

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.