دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶

از ابتدای امسال صورت گرفته است

به ۱۸ هزار پرونده تخلف در خراسان رضوی رسیدگی شده است

تعزیرات حکومتی

از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه امسال ۱۷ هزار و ۹۹۶ پرونده تخلف توسط ماموران اداره کل تعزیرات در استان خراسان رضوی رسیدگی و مختومه شد.

به گزارش قدس آنلاین، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: در این مدت ۱۶ هزار و رسیدگی به ۱۸ هزار پرونده تخلف در خراسان رضوی ۶۱۵ پرونده تخلف نیز در اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی تشکیل شد.

حمیدرضا کریم افزود: ۱۳ هزار و ۱۶۴ فقره از پرونده های وارده مربوط به تخلفات حوزه کالا و خدمات است و در این مدت ۱۴ هزار و ۱۶۲ پرونده نیز در این بخش مختومه شده است. مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی ادامه داد: دو هزار و ۱۷۱ فقره از پرونده های وارده مربوط به بخش بهداشت و درمان است که دو هزار و ۴۸۹ پرونده نیز در این بخش رسیدگی و مختومه شده است.

وی هزار و ۲۸۰ فقره از پرونده های ورودی ظرف پنج ماهه امسال را مربوط به قاچاق کالا و ارز اعلام و بیان کرد: طی این مدت هزار و ۳۴۵ پرونده در این حوزه مختومه شد. وی اظهار داشت: خراسان رضوی در سرعت رسیدگی به پرونده های تعزیرات حکومتی دارای رتبه نخست در کشور است و عملکرد بالاتر از شاخص کشوری دارد.

اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان در ۱۴ شهرستان این استان اداره مستقل دارد. بر این اساس در هر اداره یک شعبه و در شهرستانهای تربت حیدریه، سبزوار و نیشابور دو شعبه صلاحیت عام رسیدگی به تخلفات اقتصادی، بهداشتی و دارو و درمان را دارد. حوزه صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی رسیدگی به تخلفات امور اقتصادی در بخشهای دولتی و غیردولتی، تخلفات بهداشت، دارو و درمان و رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز است.

منبع: صدا و سیما

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.