دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶

معرفی فیلم‌های سومین روز جشنواره کودک و نوجوان / آهوی پیشونی سفید و لکنت امروز در مشهد

فیلم انجمن سینمای جوان گناباد

در سومین روز از جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان دو فیلم در سینما گلشن مشهد در حال اکران است.

به گزارش قدس انلاین، دو فیلم «لکنت» و «آهوی پیشونی سفید 2» در سانس‌های 18:00 و 20:00 در سالن خیام (2) پردیس سینمایی گلشن روی پرده نشسته است.

«لکنت»

فیلم سینمایی« لکنت» به تهیه‌کنندگی محمود فتوحی و به کارگردانی محمد رضا حاجی غلامی و با بازیگری جمعی از بازیگران یزدی از جمله سجاد اسماعیلی نوجوان یزدی به عنوان بازیگر نقش اصلی تهیه و ساخته می‌شود.

داستان این فیلم روایت زندگی  پسر بچه‌ایی روستایی است که قصد دارد با راهنمایی معلم خود و به وسیله کتاب، لکنت زبان خواهر خود را برطرف کند.

این فیلم سینمایی به مدت 90 دقیقه در روستای خرانق اردکان و در محل قلعه زیبای خرانق به مدت سی روز فیلم برداری شده است.

این فیلم سینمایی روز دوشنبه، ساعت 18:00 در سالن خیام (2) پردیس سینمایی گلشن در حال اکران است.

«آهوی پیشونی سفید 2»

این فیلم سینمایی کودک و نوجوان به کارگردانی سید جواد هاشمی است، در خلاصه‌ داستان فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید۲» آمده است :«اختاپوس» از درون یک غار، امورات قلعه را فرمانروایی می‌کند.

او برای به دام انداختن آهوها و نوشیدن عصاره تن آن‌ها «بل بله» را به خدمت گرفته اما آهوها با نقشه‌ «پیشونی‌ سفید» از قلعه فرار می‌کنند.

 از سوی دیگر مادر «آهوی پیشونی‌ سفید» برگشته تا آهو را از «سالار» یعنی پدر خوانده‌اش پس بگیرد و «پیشونی‌سفید» به دلیل رنجش از سالار، می‌خواهد به پیش مادرش بازگردد اما...

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله ترلان پروانه، ارسلان قاسمی، امیررضا احمدی، محمدرضا شریفی‌نیا، پژمان بازغی، لیلا اوتادی، امیر غفارمنش، هومن حاجی‌عبداللهی، حسام نواب صفوی، ساغر عزیزی، امیر سهیلی، سیدجواد هاشمی، ابراهیم شفیعی، داریوش پیرو، یوسف طاهریان، رکسانا وطن‌خواه، فرزانه زهره‌وند و ساناز نادری ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم سینمایی روز دوشنبه ساعت 20:00 در سالن خیام (2) پردیس سینمایی گلشن در حال اکران است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.