سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵

جزئیات جدید از حادثه خودسوزی مقابل شهرداری تهران/ پای شاکی خصوصی در میان است

1

پشت پرده حادثه‌ خودسوزی‌ در مقابل شهرداری تهران یک شاکی خصوصی بود.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، مردی حدوداً 45 ساله که از مدتی قبل با همسر و فرزند خود به همراه یک خانواده دیگر در ملکی مسکونی زندگی می‌کردند، اخیراً‌ در این ملک مشترک‌ به ایجاد مغازه اقدام کرده بود. در پی ایجاد مغازه در این ملک، ساکن دیگر آن با مراجعه به شهرداری از این شخص که مغازه ایجاد کرده بود، شکایت کرد.

در پی طرح شکایت این فرد در شهرداری، شهرداری تهران برای فردی که مغازه ایجاد کرده بود اخطاریه‌ ارسال می‌کند. شهرداری تهران در پی طرح شکایت از فردی که اقدام به ایجاد مغازه کرده بود بدون پلمپ‌ مغازه و یا ممانعت از فعالیت او صرفاً به ارسال اخطاریه‌ اکتفا می‌کند که این اخطاریه‌ سبب می‌شود فردی که اقدام به ایجاد مغازه کرده بود صبح امروز به منظور اعتراض به آن در مقابل شهرداری حاضر شود.

حوالی ساعت 9 صبح که شهردار تهران قصد ورود به ساختمان شهرداری را داشت، این فرد بر روی خود بنزین‌ می‌ریزد و در حالی که فرزند خود را در آغوش داشت اعلام می‌کند که قصد آتش زدن خود را دارد.

افراد حاضر در این مکان با مشاهده این وضعیت کودک را از پدر او جدا می‌کنند، اما پدر در نهایت خود را آتش می‌زند و بدن او شروع به سوختن می‌کند.

در پی این حادثه‌ شهروندان با اورژانس تماس می‌گیرند و با آمدن آمبولانس‌ به محل حادثه، فردی که اقدام به خودسوزی‌ کرده بود همراه با خانواده‌اش به یکی از بیمارستان‌های تهران اعزام می‌شوند.

بر اساس این گزارش، هنوز اطلاعاتی در خصوص وضعیت حیاتی‌ این شخص منتشر نشده است.

گفتنی است، ملکی‌ که بر سر آن نزاع‌ صورت گرفته و در نهایت به خودسوزی‌ یکی از ساکنان آن منجر شده، در بخش شمالی منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است.

بر اساس گزارشات‌ شاهدان عینی این فرد هنگام خودسوزی‌ در مقابل شهرداری تهران اعلام کرده بود که من برای این تغییر کاربری‌ 500 میلیون‌ تومان به شهرداری پول داده‌ام و اکنون نباید شهرداری برای من اخطاریه‌ ارسال می‌کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.