چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶

رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران:

ماجرای بریدن گوش کودک کار صحنه سازی بود/ دو نفر بازداشت شدند

4

رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران گفت: پس از پیگیری‌های صورت گرفته معلوم شد گوش کودک کار در حادثه‌ای دیگر خراش دیده اما افرادی با صحنه‌سازی و زور و تهدید در جهت القای این بودند که شهرداری گوش وی را بریده و فیلم گرفتند.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، مجید فراهانی پس از فیلمی که درباره بریدن گوش یک کودک کار در فضای مجازی توسط پرسنل شهرداری تهران منتشر شده بود تذکر داد که این موضوع باید سریعاً بررسی و با مسببان تعرض به کودک کار برخورد شود.

فراهانی امروز در توئیتی اعلام کرد: پس از پیگیری‌های صورت گرفته معلوم شد گوش کودک کار در حادثه‌ای دیگر در شهرری خراش دیده اما افرادی با صحنه‌سازی و زور و تهدید در جهت القای این بودند که شهرداری گوش وی را بریده و فیلم گرفتند.

وی در ادامه این توئیت خود گفته است افراد مورد نظر با استفاده از دوربین‌های اطراف و خودروهای آنها شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، روز دوشنبه کلیپی مبنی بر اینکه گوش کودک کار توسط پرسنل منطقه سه شهرداری تهران بریده شده است در فضای مجازی منتشر شد و مدیریت شهری بلافاصله نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کرد. 

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.