دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳

با مشارکت بخش خصوصی و حمایت دولت صورت خواهد گرفت

راه‌اندازی دو کمپ مجهز و کامل برای استقلال و پرسپولیس به دستور وزیر ورزش

1

وزیر ورزش و جوانان به مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دستور داد مقدمات ایجاد و راه‌اندازی دو کمپ مجهز و کامل برای هر دو باشگاه با مشارکت بخش خصوصی و با حمایت دولت را هرچه سریع‌تر دنبال کنند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، مسعود سلطانی‌فر در دیدارهای جداگانه با مدیران پرسپولیس و استقلال با تأکید بر ادامه انضباط مالی و مدیریتی، تقدیر از اقدامات انجام‌شده برای تسویه بدهی‌های بیست سال گذشته، تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی و قراردادهای مجموعه کارکنان، بازیکنان و کادر فنی گفت: از روند مدیریتی هر دو باشگاه به‌خصوص در بخش شفافیت و حل مشکلات انباشته و بدهی‌های سنگین استقلال و پرسپولیس که ظرف 20 سال گذشته بر اثر سوء مدیریت‌ها ایجاد شده بود، راضی هستم و تأکید می‌کنم این مسیر با روشنی و صداقت و افزایش اعتماد نزد هواداران پرشمار و حمایت و نظارت فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان بایستی ادامه یابد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: اکنون که مشکلات و بحران‌ها دائمی و به‌خصوص موضوع مهم حامیان مالی و برطرف شدن مشکلات مالی این دو باشگاه با تدبیر و امید و درایت مدیران و هواداران استقلال و پرسپولیس با خوبی پشت سر گذاشته شده است، از مدیران عامل هر دو باشگاه انتظار دارم به‌سمت آینده و برنامه‌های مؤثر و بلندمدت برای ثبات و آرامش و ایجاد ساختاری مطمئن برای تضمین آینده استقلال و پرسپولیس و اطمینان خاطر هواداران گام بردارند.

وی عنوان کرد: بازی‌های برگشت دو تیم در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بسیار مهم است، ولی معتقدم ما مرد روزهای سخت هستیم و یقین دارم همت و تلاش جوانان کشور برای اعتلای نام ایران عزیز و خوشحالی هواداران در این دو بازی صدچندان خواهد بود و با تمام توان برای دفاع از اعتبار فوتبال ایران به میدان می‌روند.

سلطانی‌فر به مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دستور داد مقدمات ایجاد و راه‌اندازی دو کمپ مجهز و کامل برای هر دو باشگاه با مشارکت بخش خصوصی و با حمایت دولت  را هرچه سریعتر دنبال کنند. او گفت: ایجاد دو کمپ تمرینی مدرن و در شأن نام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که پرطرفدارترین باشگاه‌های آسیا محسوب می‌شوند، در دستور کار ما و شما باشد و قطعاً این کار بزرگ، دغدغه مهمی را از دوش هواداران و آینده استقلال و پرسپولیس برخواهد داشت.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.