یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴

تجمع دانشجویان حامی روحانی علیه روحانی در دانشگاه تهران + عکس

1

تعدادی از دانشجویان یک تشکل اصلاح‌طلب حامی روحانی همزمان با حضور حسن روحانی در دانشگاه تهران، در این دانشگاه تجمع کردند.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در حالی با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور در دانشگاه تهران در حال برگزاری است که عده‌ای از طرفداران روحانی در تشکل دانشجویی اصلاح‌طلب این دانشگاه با برگزاری تجمعی، علیه عملکرد رئیس جمهور شعار می دهند.

این تجمع غیرقانونی در مقابل تالار شهید امینی دانشگاه تهران برگزار شده و دانشجویان عضو تشکل حامی روحانی، با سر دادن شعارهایی نسبت به ناکارامدی دولت و برخی وزرا، عدم تحقق وعده‌های انتخاباتی، امنیتی شدن فضای دانشگاه و . . . اعتراض کردند.

این دانشجویان با سر دادن شعارهایی نظیر "صدامون رو بریدند با رای مون پز می‌دن"، "روحانی بشنو صدای ملت"، "واعظی استعفا  استعفا " و "وزیر بی‌کفایت استعفا استعفا" نسبت به عملکرد دولت دوازدهم اعتراض کردند.

 این دانشجویان که حدود 60 نفر هستند، هم‌اکنون با راهپیمایی در صحن دانشگاه، مقابل دانشکده حقوق و علوم سیاسی تجمع کرده‌اند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

نظرات

  • حسین ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۰
    0 0
    آقای روحانی از دانشگاه خبر رسیده فقط ۵درصد صندلی ها به دانشجوها رسیده!اون ۹۵درصدُ کیا پر میکنن اللهُ اعلم،یادِ ۴درصدُ ۹۶درصد قالیباف افتادم الحق که خوب شماهارو میشناخت...علی برکت الله...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.