پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲

داریکوا: کریم انصاری‌فرد مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است

1397081219262835915810924.jpg

هافبک تیم ناتینگهام فارست توانمندی‌های همبازی جدید ایرانی‌اش را ستود.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، تندایی دارویکا، هافبک انگلیسی ناتینگهام فارست درباره کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی و نخستین‌ بازی‌اش در ترکیب این تیم برابر شفیلد یونایتد گفت: این نخستین بازی کریم انصاری‌فرد بود و نشان داد که نگرش به او مثبت است. کریم در این بازی میل خود به گلزنی در قامت یک مهاجم و کمک به تیم ناتینگهام فارست را به نمایش گذاشت. مسئله مهم این است که نمی‌خواهد گلی را از دست بدهد.

کریم انصاری‌فرد در دقایق پایانی بازی خانگی تیم ناتینگهام فارست در هفته شانزدهم چمپیونشیپ انگلیس برابر تیم صدرنشین شفیلد یونایتد وارد میدان شد. این نخستین بازی کریم انصاری‌فرد با پیراهن ناتینگهام فارست یک روز پس از کسب ویزای کار انگلیس و عقد قرارداد با تیم جدیدش بود که تحسین آرتور کارانکا (سرمربی) را نیز به دنبال داشت.

این بازیکن 26 ساله ادامه داد: کریم انصاری‌فرد در بازی با تیم شفیلد یونایتد خوب بود و از مدت‌ها قبل با ما تمرین می‌کند. او منتظر ماند تا پس از کسب ویزای کارش برای ناتینگهام فارست بازی کند. کریم انصاری‌فرد ویژگی‌های خوبی دارد و در دروازه حریف سرعتی و تمام‌کننده خوبی است. زمانی که فرصتی برای بازی در تیم ناتینگهام فارست پیدا می‌کند می‌توانیم امیدوار باشیم چندین گل برای ما خواهد زد. او مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.