جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹

مراسم وداع با مرحوم "نوربخش"| سنگ تمام مردم گلستان در تشییع پیکر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونش+تصاویر

مراسم وداع با مرحوم "نوربخش

مراسم وداع با پیکر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان از با حضور مسئولان ملی و استانی در گرگان برگزار شد.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین،مراسم وداع با پیکر سیدتقی نوربخش  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی با حضور وزیر کار، تعاون و رفاع اجتماعی و دیگر مسئولان ملی و استانی از مقابل بیمارستان حکیم جرجانی با حضور پرشور مردم گرگان برگزار شد.

وزیر تعاون: مرحوم نوربخش انسانی خدمتگزار صدیق، شریف، پاک‌دست و پرتلاش با مدیریت جهادی بود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرحوم نوربخش را انسانی خدمتگزار صدیق، شریف، پاک‌دست، پرتلاش با مدیریت جهادی دانست و گفت: این حادثه اسفناک را به جامعه خدمتگزاران خدوم ملت شریف ایران‌ تسلیت عرض می‌کنم.

محمد شریعتمداری با تسلیت این حادثه تلخ اظهار داشت: این حادثه اسفناک را به جامعه خدمتگزاران خدوم ملت شریف ایران که شایسته‌ خدمتگزاری بیش از این هستند تسلیت عرض می‌کنم. امروز شما مردم دو خدمتگزار صدیق، شریف، پاک‌دست، پرتلاش با مدیریت جهادی را از دست دادید.

وی با بیان اینکه مرحوم نوربخش یکی از پزشکان حاذق و دانشمند این کشور بود، افزود: مرحوم نوربخش در زمان دفاع مقدس در خدمت مردم شریف ایران و رزمندگان بود و بعد جنگ نیز ‌سال‌های متمادی خدمتگزار جمع کثیری از طبقات مختلف جامعه بود که به نوعی با سازمان تأمین اجتماعی در ارتباط بودند و مراسم مختلفی را در این سازمان طی کرده بود.

شریعتمداری با بیان اینکه مرحوم نوربخش در دولت تدبیر و امید به ریاست سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد، گفت: ‌سازمانی که بیش از نیمی از ملت ایران به نوعی برای تأمین معاش و خدمات دیگر و چه در ایام بازنشستگی با آن در ارتباط هستند و سطح وسیعی را ایشان در سطح کشور سامان می‌داد.

وی با اشاره به فعالیت مرحوم نوربخش در یک سازمان تخصصی ادامه داد: اداره نظام بیمه‌ای با توجه به اقتصاد کشورمان کار بسیار دشواری بود ولی این مرحوم برای حفظ ارزش دارایی‌ها، سازمان تأمین اجتماعی را به بهترین نحو و با وجود با مشکلات فراوان اداره می‌کرد.

وزیر تعاون، کار و راه اجتماعی با بیان اینکه مرحوم نوربخش هیچ‌گاه از خستگی ننالید و همیشه برای خدمت به مردم آماده بود، گفت: این مدیر نجیب و متواضع در خیریه حضرت عبدالعظیم در شهرری هفته‌ای یک روز به صورت رایگان مردم را درمان می‌کرد و هزینه‌های دارویی مردم را پرداخت می‌کرد و کسی از این خدمتش مطلع نبود.

شریعتمداری با قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم وداع و تشییع پیکر این خدمتگزار ادامه داد: این حضور گسترده نشان‌دهنده این است که خداوند متعال این مرحوم را دوست دارد و عشق و علاقه به این شهید راه خدمت در مردم وجود دارد.

وی با اشاره به همزمانی درگذشت این دو مرحوم با ‌شب شهادت امام عسگری (ع) افزود: ‌انگار همه برنامه‌ها جور شده بود که ساعت 4 بعدازظهر در آن تقاطع باشیم.به نظر من این حادثه یک درس عبرت بزرگ برای همه مسئولان است چرا که از این دنیا رفتنی هستیم لذا باید مانند مرحوم نوربخش طوی خدمت کنیم که نام نیک از ما برجای بماند.

شریعتمداری خطالب به همه مدیران و مسئولان سازمان تامین اجتماعی گفت: تا لحظه‌ای که در عرصه خدمت هستیم باید در راه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی، خدمتگزاری شایسته کنیم و با خالصانه خدمتگزار این مردم باشیم.

امام جمعه موقت گرگان: مرحوم نوربخش انسانی خدوم، درستکار و دست‌پاک بود

امام جمعه موقت گرگان مرحوم نوربخش را ‌انسانی خدوم، درستکار، دست‌پاک و ... دانست و گفت: این پزشک دلسوز هفته‌ای یک روز وقتش را برای ویزیت بیماران به طور رایگان صرف می‌کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم لیوانی امام جمعه موقت گرگان در مراسم وداع با پیکر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاونش اظهار داشت:‌ این دو عزیز در راه خدمت به مردم عزیز به ویژه کاگران خدوم جان خود را از دست دادند.

وی با تسلیت درگذشت مرحوم نوربخش و تاج‌الدینی افزود: این دو عزیز در سفر به استان گلستان روز گذشته پروژه‌هایی را کلنگ‌زنی کردند که مردم از آنها بهره خواهند برد. آنها به نیت کمک به مردم به این استان سفر کرده بودند که متاسفانه در حادثه تصادف جان عزیزشان را از دست دادند.

امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه مرحوم دکتر نوربخش چهره‌ای آشنا و خدوم برای همه مردم ایران بود، تصریح کرد: این پزشک دلسوز هفته‌ای یک روز وقتش را برای ویزیت بیماران به طور رایگان صرف می‌کرد.

وی با بیان اینکه مرحوم نوربخش انسانی خدوم، درستکار، دست‌پاک، دل‌پاک، چشم‌پاک و ... بود، ادامه داد: روز گذشته نماز ظهر و عصر را با هم اقامه کردیم و هیچ‌وقت فکر نمی‌کردیم که ممکن است این حادثه اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه این دو عزیز بلافاصله بعد از اقامه نماز به همراه آقای دکتر شریعتمداری و استاندار به سمت علی‌آباد برای کلنگ‌زنی برخی از پروژه‌ها حرکت کردند، گفت: این حادثه ناگوار واقعا برای مردم گلستان سخت بود. به هر حال من این ضایعه را به همه مردم استان تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم خداوند روح این دو عزیز را با روح امام عسگری محشور کند.

استاندار گلستان: به اصرار مرحوم نوربخش تغییر مسیر دادیم/بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی در برنامه نبود

استان گلستان با تشریح حادثه تصادف مرحوم نوربخش گفت: به اصرار مرحوم نوربخش تغییر مسیر دادیم و بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی در برنامه نبود.

سیدمناف هاشمی در مراسم وداع با پیکر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاونش با تسلیت درگذشت مرحوم نوربخش و دکتر تاج الدینی اظهار داشت: واقعا حادثه سنگین و تلخی بود و امیدوارم چنین حوادثی نداشته باشیم.

وی در ادامه تشریح ماجرای حادثه دیروز افزود: بعد از کلنگ‌زنی در علی‌آباد به سمت گرگان به اصرار مرحوم دکتر نوربخش برای بازدید از بیمارستان تأمین اجتماعی گرگان تغییر مسیر دادیم و این بازدید در برنامه ما نبود.

هاشمی با بیان اینکه مرحوم نوربخش اصرار بر دیدار با همکاران در تأمین اجتماعی را داشتند، تصریح کرد: آقای وزیر هم موافقت کردند و حتی در مسیر علی‌آباد به گرگان دو پروژه را افتتاح کردیم.

وی با اشاره به اصرار دکتر نوربخش به رسیدگی به همه پروژه‌ها در این استان گفت: واقعا حادثه تلخی بود.

استاندار گلستان با بیان اینکه خودروی مرحوم نوربخش در جلوی ما حرکت می‌کرد، ادامه داد: پشت یکی از تقاطع‌های در مسیر حرکت یک تریلی با سرعت بالا دید ماشین‌های دیگر را گرفته بود که آن حادثه تلخ اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه مرحوم نوربخش انسانی درست و فداکار بودند، گفت: آقای وزیر می‌گفت  این مرحوم یک روز در هفته را در شهرری رایگان خدمت می‌کرد و دکتر ربیعی که سال‌ها با وی کار می‌کرد می گفت مرحوم نصف حقوق خود را نمی‌گرفت.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.