شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبر داد

دستگیری کلاهبردار 30 میلیاردی و فروش 24 آپارتمان خیالی در مشهد

کلاهبرداری

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری کلاهبردار 30 میلیاردی و فروش 24 آپارتمان خیالی در مشهد خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدکاظم تقوی گفت: در پی اعلام شکایت چند تن از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند شیادانه فروش آپارتمان از آنان کلاهبرداری کرده است دستورات لازم برای پیگیری سریع موضوع صادر شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: کارآگاهان مجرب مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با توجه به‌اهمیت موضوع و ضرورت پیگیری سریع پرونده برای شناسایی و دستگیری عامل این اقدام مجرمانه وارد عمل شده و در گام اول، تحقیقات خود از شاکیان پرونده آغاز کردند.

وی ادامه داد: بررسی های پلیسی نشان می‌داد متهم پرونده از هر طعمه خود مبلغ یک میلیارد ریال به‌عنوان پیش پرداخت فروش آپارتمان دریافت کرده و پس از آن فراری شده است.

سردار تقوی خاطرنشان کرد: ردزنی‌های اطلاعاتی کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی خراسان رضوی آغاز شد و پلیس در ابتدا همسر متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی این خانم جوان را تحت‌نظر قرار داد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از چند روز کار گسترده پلیسی محل اختفاء متهم اصلی پرونده را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه، این فرد دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم پرونده در بازجویی‌های اولیه صراحتا به‌بزه انتسابی اعتراف کرده، اظهار کرد: تاکنون 24 شهروند برای پیگیری شکایت خود از متهم به‌پلیس آگاهی مراجعه کرده‌اند و با برآوردهای به‌عمل آمده این فرد 30 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.