یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷

فرمانده مرزبانی ناجا:

مرزبانان در اجرای مأموریت‌ها، آمادگی و اشراف اطلاعاتی کامل دارند

ی

سردار قاسم رضایی آمادگی عملیاتی و اشراف اطلاعاتی در اجرای مأموریت‌ها را امری ضروری دانست و گفت: افتخار ما مرزبانان این است که با حداقل امکانات در حال انجام خدمت هستیم.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا، در کمیسیون عملیات و اطلاعات مرزبانی استان هرمزگان، بر تقویت روحیه تعاملی و همکاری در انجام ماموریت ها تاکید و اظهار داشت: تبادل اطلاعات یکی از عناصر مهم در پیشبرد ماموریت های مرزبانی است.

وی افزود: امروز در دریابانی استان هرمزگان شاهد پیشرفت قابل توجهی در ابعاد مختلف هستیم که این امر نشان از هدف گذاری،تلاش و کوشش مرزبانان است.

سردار رضایی در ادامه سخنان خود به نقش موثر مرزبانان و دریابانان در توسعه امنیت مرزی  اشاره و خاطرنشان کرد:ا گر زحمات شما مرزداران نبود هیچ یک از عملیات ها قابل اجرا و عملیاتی نبود.

وی با اشاره به کمبود امکانات در مجموعه مرزبانی افزود: افتخار ما مرزبانان این است که با حداقل امکانات در حال انجام خدمت هستیم و  باید برای تداوم موفقیت های روز افزون تلاش کنیم.

سردار رضایی در ادامه نقش خانواده ها را در موفقیت های مرزبانان بی بدیل دانست و اضافه کرد:خانواده ها سهم بسیار زیادی در موفقیت مرزبانان دارند و آنان هم همانند مرزبانان در حال خدمت هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود پیوستگی بین عملیات و اطلاعات را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد:اجرای  ماموریت ها و عملیات ها بدون اشراف اطلاعاتی بیهوده است و باید در این زمینه اهتمام ویژه داشت.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا با اشاره بر ضرورت نظارت و کنترل بر نیروهای  یگان‌های مرزی،گفت: صیانت کارکنان در برابر آسیب ها و تهدیدات یک امر ضروری است و فرماندهان و مسئولان باید در این راستا اهتمام ویزه ای داشته باشند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.