شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹

حاجی دلیگانی:برجام برایتان تجربه نشده که بازهم دم از مذاکره و سازش می‌زنید

دلیگانی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: برجام برایتان تجربه نشده است بازهم دم از مذاکره و سازش می زنید.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی ، درباره طرح سازش با آمریکا از سوی برخی از چهره‌های سیاسی در کشورمان اظهار داشت: واقعا برای بنده قابل تامل است که این دست از آقایان که خود را علامه دهر و آگاه به مسائل سیاسی می دانند امروز و در چنین وضعیتی چگونه پیشنهاد سازش با آمریکا را مطرح می کنند.

وی افزود: خیال این دست افراد در وضعیت اقتصادی امروز کشور به دلیل اینکه از نظر مالی در بهترین شرایط ممکن هستند راحت است اما بهتر است نگاهی به وضعیت امروز ملت که به دلیل گوش دادن به اوامر آمریکا صورت گرفته است نگاهی بیاندازنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تصریح کرد: آقایان برجام برایتان تجربه نشده است بازهم دم از مذاکره و سازش می زنید واقعا تاسف بار است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: رهبری بارها در بیانات خود تاکید کردند که آمریکا قابل اعتماد نیست که حقا به جا و شایسته است از این رو یادگاری نوشتن بر دیوار دولتمردان آمریکایی قطعا دستاوردی برای ما نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: بهتر است با نیم نگاهی به تجربه برجام براساس داشته ها و نداشته های خود راهبردها و رویکردهای مدنظر مردم و حاکمیت را در نظام جمهوری اسلامی ایران پیاده و عملیاتی کنیم و به فکر نشستن بر پای میز مشترک با آمریکایی ها و سازش با آنها نباشیم که هیچ چیزی عایدمان نخواهد شد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.