شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹

پارک هانگ سئو: توانایی مقابله با خط حمله قدرتمند ایران را نداشتیم

1

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام به این نکته اذعان کرد که تیمش توانایی مقابله با خط حمله قدرتمند ایران را نداشته است.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، پارک هانگ سئو بعد از شکست ۲ بر صفر تیم ملی ویتنام مقابل ایران اظهار داشت: امروز ما توانایی مقابله با خط حمله قدرتمند و بازی محکم ایران را نداشتیم. به آنها تبریک می‌گویم.

تیم ما می‌تواند در آینده بهتر از اینها نتیجه بگیرد
سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در پاسخ به این پرسش که دلایل باخت این تیم در دو بازی نخست مرحله گروهی چه بوده است، افزود: در مدت زمان کوتاهی توانستیم تجربه خوبی را برای بازی با تیم‌های قدرتمند نظیر ایران کسب کنیم. باید بدانیم تیم ما جوان است و می‌تواند در آینده بهتر از اینها نتیجه بگیرد.

باید بهترین بازی را مقابل یمن به نمایش بگذاریم
وی در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است تیمش بتواند به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ صعود کند، تصریح کرد: ما باید در بازی آخرمان مقابل یمن حداکثر امتیاز را بگیریم. می‌خواهیم توانایی‌های‌مان را نمایش و بازی خودمان را انجام دهیم. باید بهترین بازی را به نمایش بگذاریم.

بازیکنان ایران کار را برای ما سخت کرده بودند
هنگ سئو در پاسخ به سؤال خبرنگاری در مورد قدرت بالای بازیکنان ایران که در نشست خبری قبل از بازی به آن اشاره کرده بود، عنوان کرد: بله، آنها تیم خیلی خوبی هستند. در این بازی هم قدرت بالای خودشان را نشان دادند و کار را برای ما سخت کرده بودند.

اشتباهات‌مان در دیدار مقابل عراق و ایران باعث باخت ما شد
سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در ادامه راجع به دو اخطاره شدن یکی از مدافعان تیم ویتنام نیز یادآور شد: گاهی اوقات گل‌هایی که دریافت می‌کنید، روی اشتباهاتی است که بازیکنان انجام می‌دهند و نمی‌توان خرده‌ای به آنها گرفت. فوتبال است و این اشتباهات می‌تواند طبیعی باشد. به‌هر حال باید فکری برای بازی آینده کنیم، چون می‌خواهیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم. خودمان هم می‌دانیم در این بازی اشتباهاتی داشتیم که بازنده شدیم.

می‌توانستیم نیمه اول را مساوی تمام کنیم
وی درباره تغییر سیستم ویتنام در نیمه دوم که منجر به عملکرد بهتر تیمش نسبت به ۴۵ دقیقه ابتدایی شد، تصریح کرد: من نگاهم نسبت به قدرت بالای بازیکنان ایران منفی نیست. می‌توانستیم در نیمه نخست هم با نتیجه تساوی بدون گل بازی را تمام کنیم، اما این اتفاق نیفتاد. کار در نیمه دوم کمی بهتر شد، اما باز هم گل خوردیم و این بد بود.

باید با یک ریکاوری خوب خودمان را برای بازی سوم آماده کنیم
سرمربی تیم ویتنام در پایان با اشاره به دو باخت تیمش و برنامه‌ای که برای بازی با یمن دارد، خاطرنشان کرد: ما باید از تمام بازیکنان خودمان برای دیدار سوم استفاده کنیم. دو بازی قبلی را باخته‌ایم و باید ریکاوری خوبی روی بازیکنان انجام دهیم تا نتیجه خوب در برای بازی سوم کسب کنیم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.