سه‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳

بالاخره قلعه نویی و هافبک مورد علاقه اش

محسن مسلمان به سپاهان پیوست +عکس

1

باشگاه سپاهان با محسن مسلمان به توافق رسید و این بازیکن در نیم فصل دوم برای طلایی پوشان بازی خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، باشگاه ذوب آهن امروز به صورت رسمی خبر فسخ قرارداد محسن مسلمان را که طی روزهای گذشته در تمرینات سبزپوشان حاضر نمی شد را اعلام کرد تا سپاهان و باشگاه هایی که خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند، برای جذب او مشکلی نداشته باشند.


البته پیش از اینکه باشگاه ذوب آهن، قرارداد بازیکن خود را به صورت رسمی فسخ کند، روز گذشته محسن مسلمان با مدیران باشگاه سپاهان دیدار کرد و با آنها برای پیوستن به دیگر تیم اصفهانی به توافق رسید.


مسلمان در پنجره تابستانی هم یکی از بازیکنان مورد نظر امیرقلعه نویی بود ولی مشخص نشد چرا این بازیکن به یکباره از لیست سرمربی سپاهان خارج شد و سر از ذوب آهن در آورد ولی حالا امیرقلعه نویی این بازیکن را برای نیم فصل دوم در اختیار خواهد داشت و تیمش در مرکز زمین با حضور این بازیکن و ولادیمیر کومان می تواند خلاقیت و البته گزینه های بیشتری برای تغییر استراتژی داشته باشد.


پیش از به خدمت گرفتن محسن مسلمان که کمربند میانی میدان را برای طلایی پوشان قوی تر خواهد کرد، محمد مسلمی پور برای حضور در پست دفاع چپ، علی قربانی برای حضور در پست مهاجم هدف و در نهایت محمد ابراهیمی برای بازی در پست وینگر با طلایی پوشان قرارداد امضاء کرده بودند.


البته حالا با توجه به اینکه تمام سهیمه های بزرگسال سپاهانی ها پر شده، آنها باید یکی از بازیکنان خود را از لیست برای نیم فصل دوم خارج کنند که احتمالا جلال علی محمدی خواهد بود ولی با ۴ خریدی که داشته اند، امیرقلعه نویی هم می تواند مانند پرسپولیس و تراکتورسازی که دیگر مدعیان قهرمانی به شمار می روند و تیمشان برای نیم فصل دوم تقویت شده، با انرژی بیشتری نسبت به نیم فصل اول، وارد مسابقات در نیم فصل دوم شود و برای حفظ قهرمانی ای که در پایان نیم فصل به آنها رسید، تلاش کند.

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.