شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱

فرمانده انتظامی شیروان خبر داد

دستگیری قاتل فراری کمتر از ۲۴ ساعت

دستگیری سارق

خراسان شمالی- سرهنگ مسعود وحیدی جزئیات دستگیری فردی که روز گذشته به علت مشکلات خانوادگی مادر خود را به قتل رساند، تشریح کرد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مسعود وحیدی فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از دستگیری قاتل فراری  کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد. 
وی با اعلام جزئیات این خبر گفت: فردی که روز گذشته به علت مشکلات خانوادگی اقدام به قتل مادر خود کرده بود توسط مامورین انتظامی این فرماندهی دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شد. 
این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه این فرد بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، افزود: پلیس به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش جامعه مختل شود و با قدرت با افرادی که امنیت جامعه را به خطر می اندازند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان شیروان خاطرنشان کرد: پل ارتباطی ۱۱۰ همواره به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات انتظامی به شهروندان  عزیز است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);