شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴

جام ملتهای آسیا - امارات

انصاریفرد منحصر به فردترین مهاجم تیم کی‌روش و دومین گلزن برتر جام

1

مهاجم تیم ملی کشورمان با گلزنی به چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای آسیا تبدیل به منحصر به فردترین بازیکن در تیم کی‌روش شد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، شاید کمتر کسی فکرش را می‌کرد در حالی که تیم ملی ایران با نتیجه ۲ بر صفر از چین پیش بود، کی‌روش در آخرین دقایق بازی به جای تعویض تدافعی و بستن بازی، دست به تعویض تهاجمی زده و یک مهاجم نوک را وارد زمین کند. مهاجمی که تنها ۵ دقیقه پس از حضورش در زمین تبدیل به تعویض طلایی ایران شد و تیر خلاص را بر پیکر چین زد.

کریم انصاری فرد با گل زدن به چین تنها مهاجم تیم کی‌روش شد که در یک سال در دو تورنمنت بزرگ جام جهانی و جام ملتهای آسیا گلزنی کرد تا مهاجمی منحصر به فرد برای کی‌روش باشد. 

همچنین انصاری فرد به نسبت دقایق حضورش در میدان و گل‌های زده‌اش، با متوسط یک گل زده به ازای هر ۳۴ دقیقه حضور در میدان گلزن ترین مهاجم ایران در این مسابقات است.

وی بعد از احمد خلیل مهاجم باتجربه تیم فوتبال امارات که به ازای هر ۲۳ دقیقه حضور در میدان یک گل زده است، دومین گلزن برتر هفدهمین دوره جام ملتهای آسیا از این نظر می باشد. 

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);