دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶

هفته شانزدهم لیگ برتر

سوت شروع لیگ پس از ۵۲ روز به صدا در می‌آید

1

هفته شانزدهم لیگ برتر با انجام ۲ بازی از امروز آغاز می‌شود که طی آن پارس جنوبی میزبان فولاد است و استقلال خوزستان از ماشین سازی تبریز پذیرایی می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، چرخ لیگ برتر بعد از ۵۲ روز توقف امروز با برگزاری ۲ بازی به گردش در می‌آید که در این دو دیدار پارس جنوبی و استقلال خوزستان از فولاد ماشین سازی پذیرایی می‌کنند. 

پارس جنوبی در حالی پذیرای فولاد است که در هفته پانزدهم با ۱۹ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد و فولاد با یک امتیاز اختلاف، یک پله پایین تر از این تیم قرار گرفته است تا جدال دو تیم جنوبی، دیدار همسایه‌های جدولی هم باشد.

مهدی تارتار روزهای پرکاری را در نقل و انتقالات زمستانی پشت سر گذاشت و با جذب ۶ بازیکن تا سر حد امکان تیمش را برای نیم فصل دوم تقویت کرد.

هیچ یک از دو تیم در صورت پیروزی نخواهند توانست به جمع ۵ تیم بالای جدول بپیوندند، اما یک پیروزی می‌تواند شرایط این دو تیم را برای ادامه فصل بهبود ببخشد.

در دیگر بازی امروز استقلال خوزستان، تیم انتهای جدول میزبان ماشین سازی تیم رده سیزدهم جدول است. آبی‌های خوزستان که ۶ امتیازشان هم کسر شده است حتی در صورت پیروزی هم نمی توانند از انتهای جدول جدا شوند. اما ماشین سازی این فرصت را دارد که در صورت پیروزی حتی تا ۵ پله هم در جدول صعود نماید. 

برنامه بازی‌های امروز از هفته شانزدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

* پارس جنوبی جم - فولاد خوزستان ساعت ۱۶
* استقلال خوزستان - ماشین سازی تبریز ساعت ۱۶

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.