دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲

کلوپ: مسئول محقق کردن رویای لیورپولی‌ها هستم

1

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، می‌گوید درحالیکه این تیم برای فتح اولین جام قهرمانی لیگ بعد از ۲۹ سال تلاش می‌کند او خود را برای محقق کردن این رویای لیورپولی مسئول می‌داند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، لیورپول امشب در حالی در خانه وستهام به مصاف این تیم می‌رود که فرصت آن را دارد تا با پیروزی بر وستهام، اختلاف خود با نزدیک‌ترین رقیبش را به ۵ امتیاز رسانده و جایگاهش را در صدر جدول لیگ برتر مستحکم‌ کند. کلوپ سرمربی قرمزها می‌گوید از اهمیت این فصل برای لیورپول آگاه است و محقق کردن رویای قهرمانی لیورپول را مسئولیت خود می‌داند.

لیورپول آخرین بار در سال ۱۹۹۰ با هدایت کنی داگلیش در بالاترین دسته لیگ انگلیس به قهرمانی رسید و کلوپ می‌داند فتح اولین جام لیگ برتر برای هواداران وفادار لیورپول که مدتها است از شادی برای قهرمانی تیم‌شان در انگلیس محروم بوده‌اند چقدر اهمیت دارد.

کلوپ پیش از بازی تیمش مقابل وستهام در مصاحبه با شبکه تلویزیونی اسکای گفت:" من خیلی اهل رویاپردازی نیستم. رویای من این است که تا نود شش یا نود و هفت سالگی سالم بمانم، مریض نشوم و حافظه‌ام را از دست نداده باشم و همه چیز یادم بیاید. رویای من این است. زندگی در آن سن، کنار همسرم و نوه‌هایم".

کلوپ در ادامه صحبت‌هایش گفت:" من درباره شغلم رویاپردازی نمی‌کنم. ولی واقعیت این است که با تمام وجود کار می‌کنم. وظیفه ما در این کار محقق کردن رویاها است. ولی نه رویاهای خودمان".

کلوپ در ادامه مصاحبه خود با اسکای گفت:" در حال حاضر همه چیز در لیورپول بر وفق مراد است و شرایط تیم ایده‌آل است. اتفاق‌هایی مثل تساوی ما با لستر همیشه در فوتبال پیش می‌آید و اصلا نگران‌کننده نیست. ولی واقعیت این است که ما ۲۹ سال است لیگ انگلیس را  فتح نکرده‌ایم و هواداران لیورپول نمی‌توانند این شرایط را باز هم تحمل کنند. قهرمانی امسال ما برای هواداران واقعا مهم است و من از این بابت خوشحالم".

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.