دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶

بازیکن عراقی استقلال تا هفته آینده به تهران می‌آید

1

هافبک عراقی تیم استقلال که بعد از اتمام جام ملت‌های آسیا هنوز به ایران بازنگشته است، به احتمال زیادتا هفته آینده وارد تهران خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، طارق همام ملی پوش عراقی تیم استقلال که در جریان دیدار تیم‌های ملی عراق و قطر در جام ملتهای آسیا آسیبی نسبتا جدی دید، هنوز به تهران بازنگشته و خود را به اردوی آبی‌ها معرفی نکرده است. بازنگشتن این بازیکن به تهران یک سو، بی خبری باشگاه استقلال از او هم مزیدی بر علت شد تا غیبت وی قدری سئوال انگیز باشد.

نزدیکان به این بازیکن عراقی مدعی هستند که وی برای بازگشت به جمع آبی پوشان مشکی ندارد و به احتمال زیاد تا هفته آینده به تهران باز خواهد گشت. در عین حال از دلیل اصلی عدم بازگشت این بازیکن تاکنون اطلاعی در دست نیست. 

آبی پوشان از هفته شانزدهم لیگ برتر روز پنجشنبه و از ساعت ۱۵:۴۵ میهمان پیکان هستند و طارق همام قطعا در این بازی حضور نخواهد داشت. 

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);