یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

بهره‌برداری از ۱۲۲ پروژه در ساوجبلاغ به مناسب دهه مبارک فجر

البرز

البرز - در آخرین سفر شهرستانی استاندار البرز و هیات همراه به مناسب دهه مبارک فجر ١٢٢ پروژه در غالب طرح عمرانی و اقتصادی در ساوجبلاغ به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، صبح امروز یکشنبه وهمزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر شهرستان ساوجبلاغ آخرین مقصد کاروان تدبیر و امید  به نقاط مختلف استان البرز است.

در این شهرستان بمناسبت دهه مبارک فجر ۱۲۲ پروژه با اعتباری حدود ۴ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که از این میزان ۱۵ پروژه با اعتباری حدود ۳ هزار و ۹۸۰ میلیارد ریال مربوط به بخش خصوصی است.

همچنین با بهره برداری از این پروژه ها ۵۳۶ فرصت شغلی مستقیم با گشایش این طرح ها ایجاد می شود.

امروز و با حضور استاندار البرز یک مدرسه و زمین چمن مصنوعی در روستای ولیان از توابع ساوجبلاغ، گازرسانی به روستاهای سیبستان و وشکین، افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستای قاسم آباد بزرگ، افتتاح سالن چند منظوره مدیریت بحران هشتگرد و یک واحد تولیدی به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);