یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴

هفته ۲۴ لیگ برتر والیبال کشور؛

مصاف شهرداری چی‌های ورامین و گنبد

ل

هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال مردان با ۶ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال امروز یکشنبه ۱۱ بهمن ماه با ۶ دیدار در شهرهای مختلف ایران برگزار می‌شود.

خاتم اردکان-عقاب نهاجا- ساعت ۱۶ در اردکان

خاتم اردکان رده سومی در حالی به مصاف تیم عقاب نهاجا می‌رود که حریفش بعد از هفته‌ها در بازی هفته گذشته تیمش با شهرداری ارومیه به پیروزی رسیده و در جایگاه دوازدهم جدول لیگ قرار دارد. خاتم اردکان که بعد از یک هفته استراحت این هفته به مصاف عقاب نهاجا می‌رود امید دارد که با توجه به شکست تیم پیکان رده دومی از شهرداری ورامین تیم صدرنشین لیگ برتر در هفته گذشته. اردکانی‌ها بتواند جایگاه دوم جدول را از پیکانی‌ها بگیرد. داوران این بازی عبارتند از:

داور اول: احمد سرمست. داور دوم: امید فولادی وند
ناظر داوری: علی اصغر حاجی کاظمی

شهرداری تبریز –سایپای تهران- ساعت ۱۶ در تبریز
 

در دومین دیدار تیم رده نهمی شهرداری تبریز در خانه میزبان سایپا رده ششمی هست که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده و روند خوبی را داشته است. داوران این بازی عبارتند از:

داور اول: محمد شاهمیری. داور دوم: مجتبی بیداریان
ناظر داوری: محمود کشفی

فولاد سیرجان- شهرداری ارومیه-ساعت ۱۶ سیرجان

در سومین دیدار هفته تیم فولاد سیرجان ایرانیان رده هفتمی در خانه میزبان شهرداری ارومیه رده یازدهمی می‌باشد؛ و با توجه به اینکه در هفته گذشته تیم فولاد سیرجان یک برد خارج از خانه مقابل تیم شهروند اراک داشته امروز با قدرت بیشتری به میدان می‌رود. داوران این دیدار عبارتند از:

داور اول: کیوان عابد زاده. داور دوم: مهرداد شوشتری. ناظر داوری: علی یاوری

دُرنای ارومیه- شهروند اراک – ساعت ۱۶ ارومیه

در چهارمین دیدار هفته تیم آخر جدولی دُرنا ارومیه میزبان تیم شهروند اراک رده هشتمی می‌باشد. برد در این بازی برای راهیابی شهروند اراک به دور پلی آف لیگ برتر والیبال مردان حائز اهمیت است. داوران این بازی عبارتند از:

داور اول: مرتضی اکرمی. داور دوم: مهدی نویدی
ناظر داوری: امیر صداقت

شهرداری ورامین- شهرداری گنبد- ساعت ۱۶ در گنبد

در پنجمین دیدار هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم صدرنشین شهرداری ورامین در گنبد به مصاف شهرداری گنبد رده هشتمی‌ای می‌رود که در هفته گذشته با باخت مقابل تیم کاله مازندران کار سختی در خانه برای حضور در مرحله پلی آف پیش رو دارد. داوران این بازی عبارتند از:

داور اول: بهروز جعفری. داور دوم: میثم پارسه
ناظر داوری: نادر انصاری

پیکان تهران-پیام مشهد-ساعت ۱۶ خانه والیبال تهران

در مهم‌ترین دیدار هفته پیکان تهران رده دومی در خانه میزبان پیام مشهد رده چهارمی می‌باشدو از جذابیت‌های داوری این بازی استفاده از سیستم ویدئو چک در این بازی می‌باشد. داوران این بازی عبارتند از:

داور اول: داوود نافعی. داور دوم: محمد محبوب عشقدوست. ناظر داوری: حمید فاضلی فرد.

کلیه مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال مردان امروز ۲۱/۱۱ ساعت ۱۶ برگزار می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.