دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰

رئیس پلیس تهران: راهپیمایی ۲۲ بهمن در نظم و امنیت کامل برگزار شد

 سردار حسین رحیمی

سردار حسین رحیمی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در نظم و امنیت برگزار شد و تاکنون هیچگونه مشکل امنیتی در شهر تهران گزارش نشده است.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: این حضور پرشور مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه مردم همواره خود را در وفاداری به نظام و آرمانهای انقلاب به اثبات رسانده‌اند، تصریح کرد: حضور پرشور مردم بر دل دشمنان لرزه افکند و ما باید قدردان این مردم باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با تمام توان مدتها در مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تلاش می‌کنیم تا امنیت را در این روز برای مردم عزیز فراهم کنیم. از نیمه شب گذشته به صورت آماده‌باش صددرصدی در آمده‌ایم و در مسیرهای ۱۲ گانه و مسیر اصلی خیابان انقلاب به سمت میدان آزادی حضور داریم و تلاش می‌کنیم تا جشن چهل سالگی انقلاب به خوبی برگزار شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه حضور در راهپیمایی پاسداشت خون شهدا محسوب می‌شود، گفت: این حضور قطعاً یک عبادت برای ما محسوب شده و پاسداشت ارزشهایانقلاب نیز خواهد بود.

وی با بیان اینکه این حضور قطعاً حمایت از انقلاب و رهبری محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: این راهپیمایی در نظم و امنیت برگزار شد و تاکنون هیچگونه مشکل امنیتی در شهر تهران گزارش نشده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.