سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی خبر داد

معرفی جاذبه‌ها و فرصت‌های گردشگری استان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی

خراسان شمالی- حبیب یزدان پناه گفت: شناساندن خراسان شمالی به عنوان یک مقصد گردشگری، معرفی جاذبه های دیدنی و ظرفیت های این استان در جذب گردشگر از جمله اصلی ترین اهداف حضور ما در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران است.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی امسال با رویکردی متفاوت و در حوزه های مختلف گردشگری شهری، هتل ها و واحدهای پذیرایی، آژانس های مسافرتی، اقامتگاه های بومگردی و... در غرفه ای به مساحت ۳۰۰ متر مربع در این نمایشگاه حضور می یابد.

یزدان پناه تأکید کرد: شناساندن خراسان شمالی به عنوان یک مقصد گردشگری، معرفی جاذبه های دیدنی و ظرفیت های این استان در جذب گردشگر از جمله اصلی ترین اهداف حضور ما در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران است.

وی ایجاد یک پل ارتباطی بین سرمایه‌گذاران و فعالان بخش گردشگری خراسان شمالی با سایر سرمایه‌گذاران و فعالان در دیگر استان‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی را از دیگر اهداف حضور در این نمایشگاه برشمرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی تصریح کرد: با توجه به اینکه اولویت ما توسعه گردشگری است این نمایشگاه می تواند فرصت خوبی برای گردشگری استان باشد که چیدمان و طراحی غرفه ها در بخش نمایشگاهی استان نیز بر همین اساس آماده سازی شده است.

یزدان پناه گفت: در بخش نمایشگاهی خراسان شمالی با نمایش مراسم آیینی و ارائه بخشی از فرهنگ و رسوم بومی از بازدیدکنندگان استقبال می‌شود و پذیرای شایسته جمع کثیری از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی خواهیم بود.

وی ضمن دعوت از تمام هموطنان، اهالی خراسان شمالی و نیز هم استانی های مقیم تهران برای بازدید از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، افزود: علاقه مندان می توانند برای بازدید از بخش نمایشگاهی خراسان شمالی از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه جاری به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و سالن شماره ۴۴ مراجعه کنند.

/انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.