دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸

اصغرخانی: استقلال شکست مقابل تراکتور را فراموش کند اما از آن درس بگیرد

1

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شکست مقابل تراکتورسازی تلخ بود اما شکست هم جزیی از فوتبال است و بهتر است که استقلالی‌ها این اتفاق تلخ را فراموش کنند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، تیم فوتبال استقلال در این فصل از رقابتهای لیگ برتر در سه مسابقه در ۱۶ بازی شکست خورده اما قطعا شکست آنها مقابل تراکتورسازی را باید تلخ‌ترین شکست این تیم دانست.

در خصوص این بازی ایوب اصغرخانی گفت: استقلال نباید این بازی را می‌باخت اما حالا که این اتفاق افتاده باید بازیکنان از لحاظ روحی ریکاوری شده و برای دیدارهای بعدی آماده شوند. بهتر است اعضای تیم این شکست را فراموش کنند اما از تجربیات آن برای دیدارهای آینده استفاده شود.

پیشکسوت استقلال گفت: من نمی‌خواهم با گذشت چند روز از این اتفاق در خصوص ارنج و سیستم و تعویضهای این بازی صحبت کنم و به واکاوی دلایل شکست بپردازم. قطعا قبل از من و بهتر از من وینفرد شفر و دستیارانش در این خصوص به نتایج لازم رسیده‌اند. اما دوست دارم این نکته را یادآور شوم که همین الان هم کار آبی پوشان برای گرفتن سهمیه چندان ساده نیست. امتیاز از دست دادن از الان به بعد واقعا برای تیم گران تمام می‌شود.

اصغرخانی در خصوص دیدار بعدی آبی پوشان بیان داشت: پارس جنوبی تیمی خوب، منسجم و خوش ساختاری است. آنها برای هر تیمی می‌توانند خطرناک باشند و غفلت از این تیم پیامدهای خوبی نخواهد داشت.

وی از هواداران تیم استقلال هم خواست که فعلا مشکلات را فراموش کرده و برای حمایت از آبی پوشان روز چهارشنبه به ورزشگاه بیایند و کمک کنند تا تیم با یک پیروزی از رفتن به بحران و حاشیه نجات پیدا کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.