دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

قاسمپور: سایپا مقابل الریان شانس پیروزی دارد

1

کارشناس فوتبال گفت: نارنجی‌پوشان سایپا مقابل الریان قطر شانس زیادی برای پیروز شدن دارند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، ابراهیم قاسمپور کارشناس فوتبال در مورد دیدار روز سه‌شنبه سایپا با الریان قطر گفت: الریان به نسبت تیم‌های دیگر قطری مثل لخویا و السد قدرت کمتری دارد. در این تیم سرمایه‌گذاری‌های کلان مثل لخویا و السد نمی‌شود. سایپا هم اگرچه جایگاه خیلی مناسبی دارد در جدول لیگ ایران ندارد و در جمع مدعیان صدرنشینی و قهرمانی نیست اما شانس پیروزی و صعود از این مرحله را دارد.

وی افزود: سایپا بازیکنانی در اختیار دارد که می‌تواند الریان را شکست دهد اگر ما به توانایی‌های بازیکنان‌مان اتکا کنیم پیروز خواهیم شد.

قاسمپور در مورد اینکه اما دستمزدهای بازیکنان الریان با بازیکنان تیم سایپا قابل مقایسه نیست، گفت: بله این به دلیل بی‌ارزش پول‌مان است در گذشته هزار ریال قطر ۱۵ هزار تومان می‌شد اما امروز هزار ریال قطر یک میلیون تومان می‌شود. با وجود این الریان اگرچه بازیکنان خوبی هم به خدمت گرفته اما مانند السد بر روی فوتبالش سرمایه‌گذاری نمی‌کند و بازیکنی مثل ژاوی به السد می‌رود.

وی با اشاره به غنی‌ بودن فوتبال ایران از استعداد گفت: فوتبال ایران یک فوتبال غنی و با پشتوانه است. استعدادهای زیادی داریم اما فوتبال قطر اینگونه نیست آنها بیشتر با تکیه بر سرمایه‌گذاری‌ها و جذب مربیان خوب نتایج خوبی می‌گیرند البته فوتبال را اصولی‌تر و با برنامه‌تر از ما بازی می‌کنند حتی اگر مقابل ما بازنده شوند فوتبال‌شان اصولی‌تر است ولی فوتبال ایران متکی بر توانایی، هوش، تکنیک و قدرت فیزیکی بازیکنان است. به همین دلیل می‌گویم سایپا شانس پیروز شدن مقابل الریان قطر را دارد. 

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.