یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰

با دستور دادستان کاشمر؛

سالن ورزشی چمران پلمب شد

پلمب

مدیر داخلی مجموعه ورزرشی شهید چمران کاشمر از پلمب این سالن ورزشی با دستور دادستان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین رضا خوارزمی ، عنوان کرد: براساس نامه‌ای که از سوی اداره ورزش و جوانان به من داده شده فقط اعلام گردیده این سالن به دلیل نواقصی که داشته با دستور دادستانی پلمب شده است.

مدیر داخلی مجموعه ورزرشی شهید چمران کاشمر گفت: نواقصی که در این نامه آمده برای انجام ایمن سازی دیوارهای اطراف زمین سالن ورزشی، تامین نور، محوطه اطراف سالن، تامین گرمایش و سرمایش و آماده کردن رختکن سالن ورزشی چمران است.

وی اظهار کرد: این سالن توسط معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم پلیس کاشمر و به دستور دادستان این شهرستان پلمب شد. با وجود این که در زمان پلمب سالن دانشجویان خانم جهاد دانشگاهی مشغول تمرین بودند، اما از آن‌ها خواستند سالن را ترک کنند.

وی افزود: متاسفانه تاکنون اداره ورزش و جوانان نامه دادستانی را به من نداده است و تنها خود مسئول این اداره یک نامه داده که این محل با دستور دادستانی پلمب شده است.

مدیر داخلی مجموعه ورزرشی شهید چمران کاشمر عنوان کرد: این نواقص از سال‌ها قبل بوده و حتی در همین سالن کارکنان دادگستری تمرین می‌کرده‌اند اما دلیل این که حالا چرا به یکباره اقدام به پلمب این مکان کرده‌اند، نمی‌دانم چیست.

وی ادامه داد: براساس قرارداد بین مستاجر و اداره ورزش و جوانان اگر سالن بنا به دلایلی تعطیل شود و نتوانیم فعالیت کنیم باید نواقص را خود موجر برطرف کرده و بابت چند روزی که تعطیل بوده یا خسارت پرداخت کنند و یا در پایان قرارداد به طول مدت اضافه شود.

خوارزمی بیان کرد: وقتی سالن را تحویل گرفته‌ایم به همین شکل بوده و اداره ورزش و جوانان باید اقدامات لازم را انجام دهد، نمی‌دانم چرا کسی تمایل به رفع مشکل و بازگشایی سالن ورزشی چمران ندارد.

وی گفت: سالن ورزشی تختی نیز از ۵ ماه قبل به دلیل تعمیرات، تعطیل شده و هنوز اجازه بازگشایی نداده‌اند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.