دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷

استاندار یزد:

مدیران همواره باید دغدغه توسعه استان را داشته باشند

استاندار یزد:

یزد – محمد علی طالبی گفت : مدیران باید فارغ از مسئولیت و وظایف خود، همواره دغدغه توسعه استان در حوزه‌های مختلف را داشته باشند، ‌ که ‌خوشبختانه مدیران صنعت برق استان با عملکرد خود این مهم را ثابت کرده اند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، اظهارداشت: رویکرد وزارت نیرو منشأ ارتقای خدمات حوزه برق در کشور است و عملکرد وزارت نیرو در حوزه انتخاب مدیران ارشد و اجرایی، علمی و کاملا قابل دفاع است.

وی با اشاره به اینکه مدیران باید فارغ ازمسئولیت و وظایف خود، همواره دغدغه توسعه استان درحوزه‌های مختلف را داشته باشند، ‌ افزود: ‌خوشبختانه مدیران صنعت برق استان با عملکرد خود این مهم را ثابت کرده اند.

‌یزد کمترین میزان خاموشی سالیانه برق را دارد

استاندار تصریح کرد:‌ هماهنگی حوزه برق استان با دیگر حوزه ها در سالهای گذشته، تاکنون نقش مهمی در مدیریت صحیح بسیاری از چالش‌های خدماتی در استان ایفا کرده و ‌یزد جزو استانهایی است که کمترین میزان خاموشی سالیانه برق را دارد که علیرغم این مهم، مدیران صنعت برق استان، همواره هماهنگی لازم را با مجموعه مدیریت ارشد استان جهت مدیریت مسائل اجتماعی ناشی از برخی خاموشی های احتمالی به عمل آورده اند.

طالبی با اشاره به خدمات صادقانه "محمدرضا صحتی" خاطرنشان ساخت:‌ مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان علاوه بر تجربه و دانش بسیار خوب، تعامل بسیار مناسبی با مجموعه اداری استان داشته است.

عملکرد وزارت نیرو در انتخاب مدیران ارشد کاملا قابل دفاع است

استاندار با اشاره به رویکرد جدید وزارت نیرو در فراخوان انتخاب مدیران ارشد این وزارتخانه، ‌ ‌گفت:‌ عملکرد وزارت نیرو در این حوزه علمی و کاملا قابل دفاع است و امیدواریم همه دستگاه‌ها از این کار شایسته الگو بگیرند.

طالبی رویکرد وزارت نیرو را منشأ ارتقای خدمات در کشور دانست و ادامه داد:‌ انتخاب مدیریت جدید شرکت توزیع برق استان نتیجه این رویکرد علمی و پژوهشی است و نظرات مدیریت ارشد استان نیز در این انتخاب لحاظ شده است.

وی خطاب به «آرش نواب» مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان، گفت:‌ انتظار مدیریت استان از شرکت توزیع برق ملاک قرار دادن رویکردهای وزارت نیرو و تلاش برای اجرایی شدن این رویکردها و توصیه ها در استان است.

طالبی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با اتکا به توانمندی شرکت توزیع نیروی برق استان، جدیت و حمایت وزارت نیرو ‌و تدابیری که اندیشیده می شود شاهد توسعه بیش از پیش استان و افزایش تولید در بخش های مختلف باشیم.
در پایان  این مراسم از کتاب "آیینه تلاش و خدمت" با موضوع تشریح عملکرد ‌یازده ساله مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان رونمایی و از خدمات "محمدرضا ‌صحتی" با اهدای لوح تقدیر، ‌تجلیل شد و "آرش نواب" به عنوان مدیرعامل این شرکت معرفی گردید.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.