جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶

امام جمعه شهر الوند مطرح کرد

"اشتغال" مهمترین دغدغه امروز جوانان/ لزوم بررسی مسئله کشاورزی توسط استاندار و مدیریت بحران

امام جمعه الوند

قزوین_ حجت الاسلام مسعود مهدوی گفت: زمین های کشاورزان ما به زیر آب رفته است و بنده از استاندار و مدیریت بحران استان خواهش می کنم این موضوع کشاورزان را بررسی و حل کنند و مدیران استانی و فرماندار محترم سریعا این مسیر ها را لایروبی کنند تا از مشکلات کشاورزان ما کاسته شود.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین،  حجت الاسلام مسعود مهدوی امام جمعه شهر الوند در خطبه های نماز جمعه این هفته جوانان را آینده سازان مملکت دانست و اظهار داشت: داشتن آینده درخشان می تواند به دست جوانان ما محقق می شود و از جمله خصایص جوانان انقلابی می توان گفت که جوان انقلابی دغدغه مند بوده و بر اساس تکلیف عمل می کند و دارای اخلاق شجاعت و بصیرت است.

وی در بخش دیگری از ویژگی های جوان انقلابی افزود: جوان انقلابی مخالف راحت طلبی است و با فساد مبارزه می کند و مهمترین دغدغه امروز جوانان موضوع اشتغال است؛ امروز نزدیک به چهار میلیون جوان تحصیل کرده در کشور وجود دارد که باید برای آنها و شغل و مسئله ازدواج آن ها باید برنامه ریزی و توجه ویژه صورت بگیرد.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور آمریکا در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: ترامپِ دیوانه سپاه پاسداران ما را تروریست اعلام کرد که مقام معظم رهبری فرمودند که آمریکا از سپاه ما کینه بر دل دارد و آن کینه پیروزی سپاه ما در برابر داعشی ها می باشد؛  ترامپ اعلام کرده است که «هفت تریلیون دلار در منطقه هزینه کرده است» اما هیچ دستاوردی نداشته است و سپاه عزیز ما خاری بر چشم آن ها شده اند.

امام جمعه شهر الوند یادآور شد: سپاه ما از هشت سال دفاع مقدس تا مسائل فرهنگی اجتماعی در طول این سالیان موفق عمل کرده است و حیله ای آن ها به خودشان باز خواهد گشت و سپاهیان ما گفتند حاضر هستند در برابر سیل بخوابند اما به مردم ما آسیبی وارد نشود.

وی خاطرنشان کرد: در این چند روز همه مردم و گروه های سیاسی در کشور از سپاه عزیز حمایت کردند و یک همدلی در کشور بوجود آمد و ما هم از این تریبون اعلام می کنیم ما نیز یک سپاهی بوده و پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی هستیم.

حجت الاسلام مهدوی افزود: پیام فرمانده سپاه این بود که ما نیز ارتش آمریکا را تروریستی می دانیم و دولت آمریکا نه تنها خودش تروریست بلکه تروریست پرور نیز می باشد و ما امروز آمریکا و هم پیمانانش رژیم صهیونیستی و آل سعود را زیر پا له خواهیم کرد.

امام جمعه شهر الوند خاطرنشان کرد: امیدواریم در مناطق سیل زده حادثه ناگواری رخ ندهد و از شهر الوند نیز کمک های بسیار خوبی ارسال شده است و گروه های جهادی نیز اعزام شده اند که به حول قوه اللهی این کمک ها ادامه داشته باشد.

وی یادآور شد: در جلسه شورای اداری استان استاندار محترم عنوان کردند که در بحران اخیر فقط برای الوند احتمال دستور تخلیه وجود داشت و از همه ارگان ها تشکر می کنیم ولی تمام این آب ها به زمین های کشاورزی هدایت شده است و باید این موضوع از قبل پیش بینی و پیشگیری های لازم انجام می شد.

حجت الاسلام مهدوی تصریح کرد: زمین های کشاورزان ما به زیر آب رفته است و بنده از استاندار و مدیریت بحران استان خواهش می کنم این موضوع کشاورزان را بررسی و حل کنند و مدیران استانی و فرماندار محترم سریعا این مسیر ها را لایروبی کنند تا از مشکلات کشاورزان ما کاسته شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.